ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت کانادا، اروپا و آلمان در ویزاکاران

بخش تبلیغات
یکشنبه، ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰
ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت کانادا، اروپا و آلمان در ویزاکاران

از طریق ویزاکارن به راحتی می توان ویزای شینگن و توریستی تهیه کرد علاوه بر آن می‌توان اقدامات مربوط به مهاجرت را در سریع‌ترین حالت ممکن انجام داد.

برای سفر به اغلب کشورهای خارجی گرفتن ویزا امری ضروری است که جهت اخذ ویزا نیز تعیین وقت سفارت یکی از مراحل مورد نیاز آن است، از دیگر امور مرتبط با ویزا و سفر مهاجرت و اقامت کشورهای خارجی است که با توجه به این مهم وجود یک نیازمندی و بانک اطلاعات تخصصی در این زمینه برای افرادی که به دنبال ویزا، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت هستند احساس می‌شود، ویزاکاران تنها نیازمندی تخصصی در این زمینه است که شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به معتبرترین کارگزاران این امور با قیمت ارزان می‌رساند.

ویزای شینگن

توجه داشته باشید برای سفر به اروپا یکی از ویزاهای کاربردی ویزای شینگن است که با داشتن این نوع ویزا می‌توانید به ۲۷ کشور عضو حوضه شنگن به راحتی سفر کنید.

در اینجا به معرفی برخی از خدمات وبسایت نیازمندی ویزاکاران می‌پردازیم.

ویزای شینگن طبق معاهده شنگن که قراردادی است که در ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ میلادی جهت ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا و کاهش مشکلات رفت و آمد آنها از جمله برچیده شدن مرزها و ایستگاه‌های بازرسی مرزی، درعرشه کشتی «پرنسس ماری آسترید» روی رودخانه «ماسل» نزدیک شهری به نام «شنگن» در لوکزامبورگ - مرز بین فرانسه و آلمان -  به امضای ۵ کشور آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ رسید و در ۳ اکتبر سال ۱۹۹۰ میلادی پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی، مجددا با امضای آلمان متحد تکمیل شد.

شینگن

شما می‌توانید با ویزای شینگن به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن اروپا سفر کنید که البته بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند و برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزای شینگن الزامی است، برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شنگن اقدام کنید. در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید بقیه کشورهای اتحادیه اروپا نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، سوئیس، سوئد و ... به راحتی به شما ویزا خواهند داد.

کشورهای اتحادیه اروپا را نباید با کشورهای محدوده شنگن اشتباه کرد. برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شنگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند. یا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شنگن نیستند. به همین دلیل ویزا (روادید) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شنگن بی‌اعتبار است و ساکنین و اتباع انگلستان و ایرلند باید به هنگام ورود و خروج از کشورهای عضو شنگن مورد کنترل مرزی قرار بگیرند. اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما از طریق بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شنگن بشمار می‌روند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شنگن هستند. به همین دلیل ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شنگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شنگن داخل و خارج می‌شوند.

اگر قصد خروج از کشور جهت مسافرت  در کشورهای عضو پیمان شینگن (اتحادیه اروپا)  را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت دارید با مشاوران مجرب، با سابقه و معتبر ما تماس بگیرید تا با بهترین و ارزان‌ترین راه اخذ ویزای شینگن را به شما نشان دهند. ویزای شنگن با همراهی تورهای اروپا برای اکثر کشورهای اروپایی نیز امکان پذیر است.

دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک‌ترین بی‌دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان و حتی محرومیت از ارائه‌ی دوباره درخواست است. برای اجتناب از این مشکل، وب‌سایت اطلاع‌رسانی ویزای شینگن ویزاکاران اقدام به گردآوری و پاسخگویی سؤالات متداول در مورد آن از طریق تماس شما با موسسات و وکلای معتبر معرفی شده از طرف ویزاکاران مسیر رسیدن به ویزای شینگن را بسیار سهل و آسان کرده است.

٢٤ کشور عضو محدوده شنگن عبارتند از: بلژیک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایتالیا، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد، چک، آلمان، مجارستان، اتریش.

۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا عبارتند از: بلژیک، بلغارستان، قبرس، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، بریتانیا، سوئد، چک، آلمان، مجارستان، اتریش.

۱۵ کشور عضو اتحادیه اروپا که از پول واحد «یورو» استفاده می کنند نیز عبارتند از: بلژیک، قبرس، فنلاند، فرانسه، یونان، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، مالت، هلند، پرتقال، اسلوانی، اسپانیا، آلمان و اتریش.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن است. اما یک ویزای شنگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شنگن است، نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شنگن تصمیم می‌گیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شنگن جلوگیری به عمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شنگن که از آن آمده‌اید اخراج کنند. مقامات مرزی شنگن قانونا می‌توانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر، از ورود شما به شنگن جلوگیری به عمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده‌اید اخراج کنند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه موفق به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین دلیل مرزها ورودی شنگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شنگن جلوگیری به عمل آورند.

مهاجرت به کانادا، اروپا و آلمان

مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا یکی از دغدغه‌های افرادی است که به دنبال کشوری ایده آل برای زندگی می‌گردند، ویزاکاران با معرفی کارگزاران و وکلای معتبر و مجرب در امر مهاجرت و اقامت این راه را برای ایشان هموار می‌سازد.

مهاجرت به کانادا

کانادا

ویزای کانادا برای مهاجرت به کانادا الزامی است و اقامت از طریق راه‌های زیر امکانپذیر است:

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری استانی
 • مهاجرت از طریق حرفه شما
 • مهاجرت از طریق تخصص
 • مهاجرت از طریق مهارت در کار کوبک
 • تحصیل در کانادا 

که تمامی این روش‌ها را به شرح کامل از زبان مشاوران و کارشناسان مجرب و با سابقه مهاجرت به کانادا در ویزاکاران خواهید شنید.

مهاجرت به اروپا

برای مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا ابتدا باید بدانید که قاره اروپا در نیم‌کره شمالی قرار گرفته و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته‌اند و با یک‌دیگر اوراسیا را تشکیل می‌دهند. مرز میان اروپا و آسیا را کوه‌های آرال تشکیل می‌دهند. مساحت اروپا حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع است و بیش از ۷۳۰ میلیون نفر جمعیت دارد که یازده درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند.با وجود مساحت نسبتاً کم خود، اروپا پس از آسیا دومین قاره جهان از نظر تراکم جمعیت است.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و اقامت آلمان از طریق روش‌های زیر امکانپذیر است:

 • اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی
 •  ویزای کار آلمان
 •  مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه‌گذاری
 •  مهاجرت به آلمان از طریق تخصص
 •  مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 •  ویزای توریستی آلمان

آلمان

کارگزاران معتبر مهاجرت به آلمان که در ویزاکاران معرفی می‌شوند معتبر بوده و از ابتدا تا انتهای انجام این امور را بر عهده خواهند گرفت و تا آخر مسیر همراه شما خواهند بود.

وقت سفارت

وقت سفارت برای دریافت ویزای کشورهای مختلف اروپا مثلا آلمان و کشورهای دیگر مانند کانادا یک امر ضروریست که راه و روش های خود را می‌طلبد، بسیاری از افرادی بر این باورند که به سادگی و بدون مراجعه به کارشناسان این امور اقدام به دریافت موفق وقت سفارت کنند ولی در عمل و در زمان انجام این کار متوجه می‌شوند علاوه بر انجام نشدن این امر به راحتی حتی ممکن است بر اثر بی‌تجربگی ریجکت و به مدت ۶ ماه نتوانند اقدام به تعیین وقت سفارت برای خود کنند.

ویزاکاران برای افرادی که به دنبال تعیین وقت سفارت هستند پیشنهادات ویژه ای از طریق معرفی فعالان معتبر و مجرب این امور ارائه می‌دهد که با خیالی آسوده می‌توانید امور مربوط به ویزا و وقت سفارت خود را به ایشان بسپارید.

مطالب مرتبط:

  دیدگاه