لغو پرواز تهران-بندرعباس به علت بدی هوا

تیم  کجارو
دوشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
لغو پرواز تهران-بندرعباس به علت بدی هوا

بدی آب و هوا باعث لغو پرواز به سمت بندرعباس شد و علاوه بر این‌که کل مبلغ بلیت پرواز تهران-بندرعباس به مسافران استرداد می‌شود، هزینه سفر زمینی به بندرعباس این مسافران نیز توسط هما پرداخت شده است.

«علیرضا یزدی» رئیس شعبه شیراز ایران‌ایر با بیان این‌که صبح امروز بر اساس برنامه پرواز تهران-بندرعباس-چابهار از فرودگاه مهرآباد انجام شد گفت:

در بین مسیر به دلیل بدی آب و هوای بندرعباس، برج مراقبت اعلام کرد که هواپیما اجازه فرود در فرودگاه را ندارد.

وی بیان کرد که همه پروازها به مقصد بندرعباس لغو شده است و خلبان نیز به اجبار مسیر پروازی را به سمت شیراز دایورت کرد و در فرودگاه این شهر به زمین نشست.

وی با اشاره به این‌که هواپیما حدود ۴۵ دقیقه در این فرودگاه هواگیری کرد، افزود:

پس از این مدت نیز با توجه به این‌که پروازی به سمت بندرعباس امکان‌پذیر نبود خلبان تصمیم گرفت مسافران چابهار را به مقصد برساند.

رئیس شعبه شیراز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که حدود ۱۰۰ مسافر این پرواز عازم چابهار و حدود ۵۰ نفر عازم بندرعباس بودند، گفت:

بلیت همه مسافران مسیر پروازی تهران-بندرعباس به طور کامل از سوی ایران‌ایر استرداد می‌شود،‌علاوه بر این هزینه سفر زمینی از شیراز به بندرعباس برای تعدادی از مسافران توسط هما پرداخت شده است.

یزدی یادآور شد که حدود ۱۰ نفر از مسافران نیز اعلام کردند برنامه سفر ما به بندرعباس بهم خورده است و ما را به تهران برگردانید.

وی بیان کرد که تعدادی از این مسافران با پرواز ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه امروز و تعدادی دیگر نیز ساعت ۱۴ با پرواز هواپیمایی آتا به تهران بازگردانده می‌شوند.

منبع تسنیم
برچسب‌ها پرواز تهرانگردی

دیدگاه