ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

سارا کرایی
چهار شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹
ابزار سفر: گرین ترولر؛ بهترین ظرف نگهدارنده سفری

آیا شما هم دوست دارید خوراکی و نوشیدنی‌های خوشمزه خانگی را حتی خارج از منزل هم به همراه داشته باشید، اما هنوز ظرف مناسب برای این کار را پیدا نکرده‌اید؟ پس اگر روزانه زمان زیادی را در خارج از منزل به سر می‌برید، در ادامه با کجارو همراه شوید و درباره بهترین ظرف نگهدارنده‌ مسافرتی بخوانید.

گرین‌ترولر (مسافر سبز) به دنبال طراحی ظروف و ابزاری است که به بهترین نحو ممکن جابه‌جایی موادغذایی و انواع نوشیدنی را برای آنهایی که زندگی پرمشغله‌ای دارند فراهم می‌کنند. 

ظرف نگهدارنده

اگر در ماجراجویی بعدیتان یکی از ظروف گرین‌ترولر را با خود به همراه داشته باشید، متوجه خواهید شد که چه‌قدر این ظرف مفید و کاربردی است: نه تنها از خوراکی و نوشیدنی‌ها به خوبی نگهداری می‌کند و مانع از ریختن مایعات به بیرون از ظرف می‌شود و از ورود قطرات باران و یا آب به درون ظرف جلوگیری می‌کند، بلکه می‌توان از آن به‌عنوان جعبه کمک‌های اولیه یا حتی برای نگهداری وسایل کودک و هر چیزی که نیاز به مراقبت داشته باشد استفاده کرد. احتمالا پس از تهیه یکی از این ظروف، چنان رضایت شما را جلب خواهد شد که از خود می‌پرسید، چرا پیش‌ از این چنین ظرفی ساخته نشده بود؟

ظرف نگهدارنده

در ابتدای امر، شاید، باز و بسته کردن آن به نظرتان مثل یک پازل پیچیده باشد، اما وقتی قلق کار را در دست گرفتید، همه چیز آسان خواهد شد. این ظرف جایگزین مناسبی برای بسیاری از ابزار و لوازمی است که پیش از این، روزانه استفاده می‌کردید. گرین ترولر را می‌توانید به وقت کوه‌نوردی، لب دریا یا حتی وقتی به محل کار می‌روید همراه خود داشته باشید. دیگر نیازی نیست وقتی به پیک نیک و گشت‌وگذار می‌روید، نگران پسماند غذا یا ظروف یکبار مصرفی باشید که طبیعت را آلوده می‌کنند. همچنین، اگر وقتی به رستوران می‌روید، از غذایتان چیزی باقی می‌ماند، می‌توانید باقی مانده غذای خود را درون این ظرف همراه خود ببرید. 

ظرف نگهدارنده

همین امروز، می توانید با پرداخت ۳۵ دلار صاحب یک گرین‌ترولر شوید، یا منتظر ورود این ظرف کاربردی به بازار ایران بمانید. خرید

ابزار سفر دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب در کجارو منتشر می‌شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه‌ی اختصاصی ابزار سفر در کجارو مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع kickstarter
    برچسب‌ها

    دیدگاه