با ۳ ایرلاین ملی هند، کره و کانادا برای برقراری پرواز مستقیم به ایران مذاکره شد

تیم  کجارو
دوشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
با ۳ ایرلاین ملی هند، کره و کانادا برای برقراری پرواز مستقیم به ایران مذاکره شد

با ۳ ایرلاین ملی هند، کره و کانادا برای برقرار پرواز مستقیم به ایران مذاکره شد و قرارداد ساخت پارکینگ جدید فرودگاه امام خمینی تنظیم شد.

فتاحی عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در مراسم آغاز پرواز هواپیمایی ملی تایلند (تای ایر ویز) بیان کرد که سیاست فرودگاه امام خمینی به عنوان مهم‌ترین فرودگاه بین‌المللی کشور این است که منابع فرودگاه را در راستای اشتغال‌زایی و درآمدزایی در اختیار ایرلاین‌های ملی کشورها قرار دهیم.

وی با یادآوری این که از ابتدای امسال شرکت‌های هواپیمایی ملی متعددی از جمله بریتیش ایر ویز، ایر فرانس، تای ایر ویز و... پرواز مستقیم به ایران برقرار کرده‌اند گفت:

در این راستا مذاکره با شرکت‌های ایر ایندیا، کره ایرلاین و ایر کانادا برای برقرار پرواز مستقیم تهران مونترال در حال انجام است.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به این که باید همگی دست به دست هم بدهیم تا فرودگاه امام را به یک فرودگاه خوب منطقه تبدیل کنیم، افزود: تیم مدیریت و کارشناسی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی شکل گرفته و در رابطه با مسائل مختلف توسعه‌ای، عملیات ایمنی، استانداردسازی و افزایش ظرفیت‌ها تدابیر لازم اندیشیده شده است.

فتاحی با بیان این که نمی‌دانیم در چه سطحی از کیفیت در فرودگاه امام خمینی قرار داریم خاطر نشان کرد که در مسیر توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی در جایگاهی قرار داریم که اگر دست به دست هم دهیم می‌توانیم این مسیر را زودتر طی کنیم.

وی با بیان این که از رسانه‌ها می‌خواهیم ما را حمایت کنند، گفت که رقبای منطقه‌ای ایران چشم به این فرودگاه دوخته‌اند تا ببینند چقدر برنامه‌های توسعه‌ای آن پیش می‌رود، به دنبال این هستیم که شهر فرودگاهی امام را به جایی برسانیم تا همه مردم جهان از آن استفاده کنند.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همچنین از تنظیم قرارداد ساخت پارکینگ جدید فرودگاه امام خمینی خبر داد و افزود:

تاکنون ۵۶ شرکت هواپیمایی خارجی به فرودگاه امام خمینی پرواز خود را عملیاتی کردند و با فعالیت تای ایر ویز هفتادمین مقصد پروازی را در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را داریم.

منبع تسنیم
برچسب‌ها پرواز

دیدگاه