گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می‌کند

تیم  کجارو
پنجشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می‌کند

با افزایش علاقه گردشگران خارجی برای سفر به ایران، نشریه گاردین از کاربران خود خواسته تا تجارب مختلف‌شان از سفر به ایران را به اشتراک بگذارند و جایزه ببرند.

ایران با مناظر،‌ فرهنگ و تاریخ فوق‌العاده متنوع خود دیگر مقصدی ممنوعه برای غربی‌ها نیست و به همین دلیل نشریه گاردین از کاربران خود خواسته هرگونه تجارب از سفر خود به مناطق مختلف ایران را حداکثر در ۱۰۰ واژه برای آنها ارسال کند و به بهترین نکته و تجربه نیز بن تخفیف ۲۰۰ پوندی اقامت در هتل‌های جهان تعلق خواهد گرفت.

ایران

در این فراخوان آمده است که ممکن است در ایران بستگانی داشته باشید و به مناطق گوناگون ایران در تورهای گردشگری یا فرهنگی سفر کرده باشید. ما مایل هستیم نکات سفر شما از سفر به مناطق خاص را با ما در میان بگذارید. نکات و تجارب خود از جاذبه‌های خاص و فوق‌العاده که بازدید کرده‌اید (نه به طور کلی از یک شهر) را برای ما ارسال کنید. بهترین نکات ارسالی (حداکثر در ۱۰۰ واژه) هفته آینده در سرویس «سفر» گاردین منتشر خواهد شد و تخفیف ۲۰۰ پوندی نیز از سوی سایت UK.hotels.com به فرد برنده اعطا می‌شود که قابل استفاده در ۲۶۰ هزار اقامتگاه در سراسر جهان است.

گاردین پیش از این نیز در گزارش‌هایی به منظور معرفی ایران و جاذبه‌های گردشگری آن، گزارش‌های تفصیلی و تصویری درباره جذابیت‌های گردشگری ایران منتشر کرده است.

مطالب مرتبط:

    منبع ایسنا
    برچسب‌ها

    دیدگاه