ویژگی‌های یک هتل لوکس مناسب مسافرت کاری

تیم  کجارو
شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۴
ویژگی‌های یک هتل لوکس مناسب مسافرت کاری
  در حال حاضر به لطف ارتباطات الکترونیکی مسافرت کاری رواج کمتری دارد ولی برای عده‌ای از تجار حرفه‌ای که انجام مسافرت‌های مداوم هنوز بخش عمده‌ای از زندگی‌شان محسوب می‌شود، اقامت در یک هتل لوکس می‌تواند مسافرت کاری را به‌مراتب آسان‌تر و پربارتر کند. برای آشنایی با امکانات و ویژگی‌های یک هتل لوکس مناسب برای مسافرت کاری با کجارو همراه باشید.

موقعیت مکانی خوب و وسایل حمل‌ونقل مناسب

هتل لوکس 1 تجار در حین سفر کاری عوامل مختلفی را برای انتخاب محل اقامت در نظر می‌گیرند. عده‌ای ترجیح می‌دهند در مکان‌هایی اقامت کنند که به محل انجام جلسات و سایر فعالیت‌های تجاری آن‌ها نزدیک‌تر باشد. بعضی هم نزدیکی به فرودگاه را شرط اصلی هتل محل اقامت می‌دانند تا بتوانند با سرعت بیشتری به فرودگاه دسترسی داشته باشند. علاوه بر این‌ عدهی زیادی  از تجار برای انجام کارهای خود از خودروی اجاره‌ای استفاده می‌کنند که در این صورت باید هتل محل اقامت خود را با توجه به الگوی ترافیک مقصد و زمان رسیدن به نقاط مهم آن انتخاب کنند. هتل لوکس 2 در شهرهای که سیستم‌های حمل نقل گسترده مثل مترو و قطار شهری دارند، اقامت در نزدیکی ایستگاه‌های این وسایل نقلیه کارها را آسان‌تر می‌کند و در بعضی از شهرها هم گرفتن تاکسی گزینه‌ی مناسب‌تری است. بعضی از هتل‌های لوکس سرویس لیموزین در اختیار مشتریان خود می‌گذارند که البته غالبا فقط در محدوده‌های خاصی مثل مرکز یا بالای شهر تردد می‌کنند. در صورت تمایل استفاده از این سرویس بهتر است در مورد محدودیت‌ها و ساعت کاری آن از هتل موردنظر پرس‌وجو کنید.

خدمات ویژه

هتل لوکس 3 یک هتل لوکس مناسب برای مسافرت کاری، هویت خود را در غالب ارائه خدمات ویژه متمایز می‌کند. خدمات ویژه تعریف ثابتی ندارد و می‌تواند مواردی مثل سرو کلوچه و شیرینی قبل از خواب، ارائه‌ی چای عصرانه به همراه موسیقی کلاسیک و یا باز کردن چمدان‌های مسافران باشد. هر هتل لوکس یک سرویس ویژه منحصر به خودش ارائه می‌دهد تا به‌نوعی در مهمانان انگیزه‌ی بازگشت ایجاد کند. مشاهده ریزبینی  و رفتار حرفه‌ای  کارکنان هتل‌های لوکس از دربان و مستخدم گرفته تا پذیرش و بقیه کارکنان باعث آرامش و رفع اضطراب مهمانان می‌شود.

مناسب بودن برای جلسات کاری

هتل لوکس 4 یکی از فعالیت‌های مهم تجار در سفر، ملاقات یا مشتری‌ها و یا تمرین برای ارائه‌ی پیشنهادهای کاری است. بسیاری از هتل‌های لوکس معمولا یک کافی‌شاپ یا رستوران شیک دارند و مهمان‌ها می‌توانند جلسات و ملاقات غیررسمی خود را در آن انجام دهند. یک هتل لوکس مناسب برای سفر کاری باید یک مرکز تجاری و یا دفاتری با امکانات کامل برای تجار داشته باشد. بیساری از هتل‌های لوکس دارای اتاق کنفرانس مجهز به امکانات صوتی و تصویری و سایر خدمات موردنیاز در یک جلسه مهم کاری هستند.

اتاق‌های راحت با امکانات رفاهی مناسب

هتل لوکس 5 یک هتل لوکس برای جذب تجار باید اتاق‌هایی با امکانات خاص داشته باشد. هر مسافری سلیقه و دیدگاه خاصی در مورد دکوراسیون و مبلمان اتاق دارد. عده‌ای به دکوراسیون سنتی علاقه دارند و بعضی هم مبلمان مدرن را ترجیح می‌دهند ولی همه‌ی تجار به میز و صندلی کار، تلفن و اینترنت پرسرعت نیاز دارند. هتل لوکس 6 برای مسافرانی که مشکل جابه‌جایی ساعت باعث به هم خوردن زمان خوابشان شده، یک تختخواب راحت در اتاقی بدون سروصدا اهمیت حیاتی دارد.

جذابیت‌های محلی

هتل لوکس 7 برای تجاری که بیشتر وقت خود را در سفر می‌گذرانند، یک هتل لوکس با پیشینه‌ی تاریخی یا طراحی و ساخت منحصربه‌فرد جذابیت زیادی دارد. اقامت در یک هتل لوکس خاص باعث ایجاد تنوع در روال یکنواخت زندگی تجار می‌شود و می‌تواند دیدگاه مثبتی نسبت به شهر محل اقامت در آن‌ها ایجاد کند. هتل لوکس 8   اگر هتل در یک منطقه‌ی جالب واقع‌شده باشد، به تجار که معمولا زمان کافی برای تفریح ندارند، فرصت کوتاهی برای گشت‌وگذار و آشنایی مختصر با شهر می‌دهد. منبع : Enlighten Me

برچسب‌ها هتل لوکس

دیدگاه