گشت و گذاری تصویری در کشور بلغارستان

گشت و گذاری تصویری در کشور بلغارستان

مریم اصلانی
| یکشنبه, ۱۱ مرداد ۹۴ ساعت ۰۰:۳۰
بلغارستان، کشوری است زیبا که در جنوب شرقی قاره‌ی اروپا جای گرفته است. این کشور با رومانی، صربستان، ترکیه و یونان هم مرز است و در شرق به دریای سیاه راه دارد. بلغارستان از پیشینه‌ی تاریخی و فرهنگی قابل توجهی برخوردار بوده و از تمدن یونانی و رومی الهام گرفته است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور؛ صوفیه (Sofia)  نام دارد. این بار از دریچه‌ی دوربین عکاسی خوش ذوق به گشت و گذاری تصویری در بلغارستان خواهیم پرداخت.
پالمن گونف (Palmen Gonev)، عکاسی جوانی است که در شهر زیبا، تاریخی و خوش منظره‌ی کارلُوو در مرکز کشور بلغارستان زندگی می‌کند. او در سفری به گوشه و کناری بلغارستان، مجموعه تصاویری دیدنی از  کشورش و حال و هوای حاکم بر آن تهیه کرده که تماشای آنها خالی از لطف نخواهد بود. Seven Rila Lakes دریاچه‌های سِوِن ریلا (Seven Rila)

Seven Rila Lakes

منظره‌ی زیبای کوهستان پیرین (Pirin) کوهستان رودوپی(Rodopi)، قلب بلغارستان اهالی تراکیه در عصر مدرن Bulgaria-10 جایی که آبشار بهشتی نام گرفته است کوهستانی زیبا، جایی که گویی اگر دست‌تان را دراز کنید، آسمان را لمس خواهید کرد بلغارستان اما مناظری از این دست فراوان دارد. به علاوه معماری این کشور نیز قابل توجه و ستودنی است. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم به تماشای تصاویری بنشینید که از دیگر چشم‌اندازهای زیبای این کشور پرده برمی‌دارند.bulgaria-13bulgaria-14Kidney lakeOrphic landbulgaria-17bulgaria-18bulgaria-19bulgaria-20 امیدوارم از این سفر تصویری به یکی از زیباترین کشورهای اروپایی لذت برده باشید. منبع Pgraphys

دیدگاه  

    تبلیغات