شرکت فرانسوی ADP در ناوگان هوایی ایران سرمایه ‌گذاری می‌کند

تیم  کجارو
پنجشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۵
شرکت فرانسوی ADP در ناوگان هوایی ایران سرمایه ‌گذاری می‌کند
به گفته‌ی سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری، راهکارهای سرمایه گذاری شرکت ADP فرانسه در پروژه‌‌های مختلف فرودگاهی ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
محمد خداکرمی اعلام کرد:
این شرکت هم اکنون در اجرای چندین پروژه فرودگاهی در فرودگاه ‌های مهم جهان فعال است و نسبت به سرمایه گذاری در توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و ۲ فرودگاه پرتردد مشهد و شیراز اظهار تمایل کرده است.
وی افزود:
در نشستی که با این هیات هفته گذشته در سازمان هواپیمایی کشوری با حضور دست اندرکاران صنعت هوانوردی کشور برگزار شد، مسئولان این شرکت با بررسی پروژه ‌های سرمایه‌ گذاری در طرح توسعه فرودگاه امام (ره) با تکمیل ترمینال ایرانشهر در این فرودگاه موافقت کردند تا پس از بررسی لازم نقطه نظرات نهایی خود را اعلام کنند.
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری افزود:
مشارکت در توسعه پروژه‌ های فرودگاهی، توسعه و تجهیز و ارایه خدمات مشاوره در صنعت هوانوردی و کمک به افزایش مسیرهای پروازی از اهم برنامه‌ های این شرکت فرانسوی در سفر به تهران بود.
خداکرمی گفت:
در سفر مسئولان این شرکت فرانسوی پروژه ‌های مختلف سرمایه‌گذاری در فرودگاه امام (ره) و برخی از پروژه‌های سرمایه‌ گذاری در دو فرودگاه مشهد و شیراز معرفی شد تا پس از انجام مطالعات مورد نیاز، جمع بندی نهایی آن به مسئولان صنعت هوانوردی ایران ارایه شود.
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری افزود:
شرکت ADP فرانسه یک شرکت بزرگ در زمینه ساخت و توسعه تجهیزات فرودگاهی است که نقش مهمی در توسعه فرودگاه‌های فرانسه داشته و هم اکنون پروژه ‌های بزرگ فرودگاهی در چندین فروگاه پرتردد جهان را در دست اقدام قرار دارد.
اگستینو دورمانه، مدیرعامل شرکت ADP به همراه هیات فرانسوی هفته گذشته به تهران سفر کرد تا با پروژه‌‌های مختلف سرمایه‌ گذاری در بخش ‌های مختلف فرودگاه حضرت امام (ره) و فرودگاه‌ های مشهد و شیراز آشنا شود. منبع: ایران ایرلاین

برچسب‌ها پرواز

دیدگاه