مهلت ارسال مسابقه عکاسی کجارو پایان یافت؛ تاریخ رای‌گیری

آرمان والی
شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۶
مهلت ارسال مسابقه عکاسی کجارو پایان یافت؛ تاریخ رای‌گیری
مهلت ارسال مسابقه بزرگ کجارو بالاخره به پایان رسید. استقبال بی‌نظیر شما عزیزان و هنر عکاسی مثال‌زدنی و بعضا خارج‌ از تصور شما هنرمندان، ما را بر آن داشت که به منظور عدالت در انتخاب برندگان، تمهیداتی بیاندیشیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری از روش انتخاب برندگان کسب کنید.
در ابتدا باید از تمام دوستان و همراهانی که در این مسابقه شرکت‌ کرده‌اند، تشکر کنیم و اینکه امیدواریم بتوانیم حتی‌ اگر در این مسابقه برنده‌ نشدند، با هدیه‌ای کوچک اما باارزش پاسخ‌گوی زحمت ایشان باشیم. همانطور که می‌دانید تمام شرکت‌کنندگان یک وچر تخفیف ۳۰ درصدی از وب‌سایت پین تا پین برای رزرو هتل‌های ایران دریافت خواهند کرد. همچنین از حامی دیگر مسابقه که تامین‌کننده جوایز اصلی این مسابقه بودند، یعنی آژانس هواپیمایی ایوار تشکر فراوان می‌کنیم چرا که بدون ایشان برگزاری این مسابقه امکان پذیر نبود.

روش انتخاب برندگان

مرحله اول، انتخاب فینالیست‌ها و عکاسان منتخب این مسابقه است. این فرایند توسط تیم داوری کجارو که نامشان ذکر نخواهد شد، انتخاب می‌شوند. این تیم متشکل از عکاسان، خبرنگاران و متخصصین گرافیک و هنر هستند و سعی بر این خواهد بود که بهترین عکس‌ها از میان عکس‌های ارسالی انتخاب شود. بر اساس کیفیت و مهارت به کار گرفته شده در عکس‌ها، بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ عکس انتخاب خواهد شد. مرحله دوم انتخاب برندگان توسط رای‌گیری کاربران خواهد بود. برای این منظور صفحه‌ای اختصاصی طراحی ‌شده است که تمام عکس‌ها در آن قرار خواهد گرفت و مشخصات این صفحه اختصاصی به شرح زیر خواهد بود :
  • چیدمان در صفحه اصلی کاملا رندم خواهد بود و هر بار که به این صفحه مراجعه کنید چیدمان متفاوتی خواهید دید.
  • هر عکس صفحه اختصاصی و آدرس اینترنتی مخصوص به خود خواهد داشت تا عکاسان برتر به راحتی بتوانند صفحه اختصاصی خود را به اشتراک بگذارند.
  • امکان تقلب یا رای نادرست بسیار اندک خواهد بود چرا که برای رای‌گیری باید عضو شوید و همانند اینستاگرام نمی‌توان با استفاده  از ربات یا تخلفات دیگر،  رای‌ کاذب جمع کرد.
  • می‌توانید با یک کلیک صفحه اختصاصی عکس خود را در هر شبکه اجتماعی که خواستید به اشتراک بگذارید.
این صفحه در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه بعد از انتخاب عکاسان برتر منتشر خواهد شد و به تمامی عکاسان برتر مسابقه عکاسی کجارو پیامی برای اطلاع رسانی ارسال خواهد شد. هر یک از عکاسانی که برای فینال توسط تیم داوری ما انتخاب شوند، از طرف کجارو لوح تقدیر الکترونیکی دریافت خواهند کرد و به عنوان عکاس برتر دور اول مسابقه عکاسی کجارو، نامشان همیشه در وب‌سایت ثبت خواهد شد. اگر تا کنون موفق به ارسال عکس‌ نشده‌اید نگران نباشید، مسابقات عکاسی کجارو به طور مرتب برگذار خواهد شد و در آینده باز هم فرصت خواهید داشت. در صورتی که سوالی در این رابطه داشتید می‌توانید از طریق فرم تماس با ما به طور مستقیم با ما در تماس باشید.  

برچسب‌ها مسابقه

دیدگاه  

    تبلیغات