آذربایجان شرقی میزبان ۲۰ مدیر آژانس مسافرتی ترکیه

تیم  کجارو
شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
آذربایجان شرقی میزبان ۲۰ مدیر آژانس مسافرتی ترکیه
به گفته احمد حمزه‌زاده معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ۲۰ مدیر آژانس‌های مسافرتی ترکیه به آذربایجان شرقی و اردبیل سفر می‌کنند.
حمزه‌زاده با اشاره به اینکه  به منظور آشناسازی آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی ترکیه با جاذبه‌ها وظرفیت‌های گردشگری استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل، تور اینفو منطقه شمال غرب کشور با مشارکت بخش خصوصی برگزار می شود، گفت:

تور اینفو (آشناسازی) منطقه شمال غرب کشور برای مدیران آژانس‌های گردشگری خروجی‌کار ترکیه  با هدف معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی ۲ استان آذربایجان شرقی و اردبیل برگزار می شود.

وی  در خصوص زمان برگزاری این نشست اظهار داشت:

این تور توسط شرکت‌های خدمات مسافرتی شایستگان و شانلی سفر و با حمایت و مشارکت ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دو استان آذربایجان شرقی و اردبیل در جهت توسعه گردشگری منطقه وافزایش ورود گردشگران با حضور ۲۰ نفر از مدیران آژانس‌های مطرح ترکیه از شهر‌های استانبول، آنکارا، قونیه و وان از ۲۱-۲۳ آبان‌ماه برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی درتشریح برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای  این تور اظهار کرد:

بازدید از چندین سایت گردشگری آذربایجان شرقی و اردبیل مانند موزه‌های تبریز، بازار تاریخی تبریز، روستای کندوان و مقبره شیخ صفی‌الدین اردبیلی و شهر توریستی سرعین از جمله این برنامه‌ها خواهد بود.

حمزه‌زاده با تاکید بر گسترش همکاری و فعالیت‌های موجود بین آژانس‌های گردشگری ایران و ترکیه گفت:

تور‌های غرب و به خصوص شمال غرب ایران به واسطه نبود تبلیغات مناسب و کافی در خارج از مرزهای ایران، چندان شناخته‌شده نیست.معرفی بخشی از پتانسیل‌های موجود گردشگری در منطقه شمال غرب ایران می‌تواند زمینه‌ساز استقبال عمومی گردشگران خارجی برای سفربه آذربایجان شرقی و اردبیل باشد.

منبع:خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات