برپایی غرفه سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات

تیم  کجارو
سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰
برپایی غرفه سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات
غرفه مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است. گفتنی است، از میان بازدیدکنندگان  غرفه سازمان میراث فرهنگی، به قید قرعه هدایای صنایع‌دستی به برندگان اهداء می‌شود.
حمید ضیایی پرور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اعلام این خبر اظهار داشت :
غرفه مرکز روابط عمومی در شبستان ۵ مصلی امام خمینی (ره) شماره (۵۵۹) قرار گرفته و تا ۲۲ آبان ماه همه‌روزه از ساعت۹ صبح تا ۲۰ میزبان بازدیدکنندگان از بیست‌و‌یکمین نمایشگاه مطبوعات است.
وی با اشاره به اینکه معاونین سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده در نمایشگاه حضور خواهند یافت، ادامه داد:
این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای ارتباط مستقیم و پاسخگویی با سوالات خبرنگاران و بازدیدکنندگان نمایشگاه از مسئولین است.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  خاطرنشان کرد:
در ایام برگزاری نمایشگاه، اقلام فرهنگی استان‌های مختلف در غرفه مرکز روابط عمومی به بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان ارائه می شود و همچنین کارشناسان سازمان میراث فرهنگی به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ می دهند.
ضیایی پرور در پایان گفت:
ساعت ۱۰ صبح امروز ۱۸ آبان ماه محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی و ساعت ۱۵/۳۰ محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان در نمایشگاه مطبوعات حضور می یابند، همچنین ساعت ۱۰ صبح فردا ۱۹ آبان ماه سعید شیرکوند معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان و ساعت ۱۱ صبح مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در نمایشگاه حضور خواهند داشت، روز ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح بهمن نامور مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان از نمایشگاه مطبوعات بازدید خواهد کرد.
وی در ادامه گفت:
پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و کانون اتومبیل‌رانی و جهانگردی در غرفه مرکز روابط عمومی سازمان، اقلام فرهنگی خود را عرضه می کنند، همچنین بازدیدکنندگان از این غرفه با شیرینی‌های محلی استان‌های مختلف پذیرایی می شوند.
ضیایی پرور با اعلام این خبر که از میان بازدیدکنندگان از غرفه سازمان میراث فرهنگی به قید قرعه هدایای صنایع دستی به برندگان اهداء می شود، ادامه داد:
غرفه مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سال گذشته با برگزاری ۱۰۷ مصاحبه مطبوعاتی، به‌عنوان یکی از برترین غرفه‌ها انتخاب و معرفی شد.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی افزود:
نشریه پارسه که از سال گذشته در مرکز روابط عمومی سازمان احیا و به چاپ می رسد و همچنین خبرگزاری میراث آریا به عنوان مرجع رسمی اخبار سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این غرفه به بازدیدکنندگان معرفی می شود.
منبع: میراث آریا

دیدگاه  

    تبلیغات