آمریکا

سفرهای ماجراجویانه ای که قبل از مرگ باید تجربه کنید

نویسنده : کسری مجیدی

اگر به‌دنبال سفری ماجراجویانه و هیجان‌انگیز در دل طبیعت هستید تا ذهن خود را از روزمرگی‌ها رها کنید، در این مقاله با کجارو همراه باشید.

۲۰ عکس از مراکز خرید کهنه و متروکه آمریکا

نویسنده : عدنان ایرانی

تصاویری از مراکز خرید کهنه و متروکه آمریکا که به دلایل مختلفی مانند بحران اقتصادی و آتش‌سوزی و غیره بسته شده است را در ادامه در ادامه با کجارو همراه باشید.

  • 3
  • چهار شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰
  • سفر

آنتلوپ کنیون، سفری به ژرف دره‌ رنگارنگ آمریکا

نویسنده : حمیده کریمی

آنتلوپ کنیون (Antelope Canyon)  پارکی طبیعی در ایالت آریزونا در آمریکا است. برای آشنایی بیشتر با این صخره‌های دیدنی، در ادامه با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۳:۳۰
  • آمریکا

افرادی که هفته پیش به آمریکا سفر کرده اند، نیازی به تمدید ویزا ندارند

نویسنده : طاهره پوریوسفی

افرادی که هفته پیش به آمریکا آمده‎اند و ویزای آنها لغو شده نیازی به درخواست دوباره ویزا ندارند.

آمریکایی‌ها نگران از دست دادن سفر به ایران هستند

نویسنده : تیم کجارو

آژانس‌ها و گردشگران زیادی از آمریکا نگران‌اند سفر به ایران را تحت تاثیر سیاست‌های نابخردانه‌ ترامپ از دست بدهند.

تور مجازی: سیاتل کجاست؟

نویسنده : سارا کرایی

شهر زمردین، از بهترین شهرهای آمریکا برای کار و زندگی، جایی نیست جز سیاتل. در این مقاله از تور مجازی با کجارو همراه باشید و بیشتر با سیاتل آشنا شوید.

ضرر مالی مسافران ایرانی تحت قانون جدید ترامپ

نویسنده : تیم کجارو

قانون جدید ترامپ نه تنها از حضور ایرانی‌ها در پروازهای آمریکا جلوگیری می‌کند بلکه باعث شده که شرکت‌های هواپیمایی از مسافران ایرانی که سفر به آمریکا را لغو کرده‌اند جریمه دریافت کنند.

توقف صدور ویزا برای ایران و ۶ کشور دیگر از سوی ترامپ

نویسنده : تیم کجارو

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، با صدور فرمانی صدور هر گونه ویزا برای شهروندان ایران و ۶ کشور دیگر را به مدت ۳۰ روز متوقف کرده است.

کیسی، شهری کوچک با اشیای بزرگ

نویسنده : مینا رهبری

شهر کیسی آمریکا به یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری این کشور تبدیل شده است. دلیل این محبوبیت وجود اشیای عظیم‌الجثه‌ای هستند که توسط یکی از اهالی کیسی ساخته شده‌اند. این فرد حتی توانسته چند مورد از اشیای خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند. با کجارو همراه باشید تا با داستان ساخت این اشیا و اثراتی که بر گردشگری شهر کیسی گذاشته است، آشنا شوید.

خانه کاغذی، خانه ای از جنس روزنامه

نویسنده : مینا رهبری

خانه کاغذی یکی از عجیب‌ترین خانه‌هایی است که در سراسر جهان ساخته شده و حاصل خلاقیت نامحدود بشر است. این خانه یک اسباب‌بازی نیست و خانه‌ای بود که یک خانواده چندین سال در آن زندگی کردند. سازنده‌ی خانه‌ی کاغذی با امکاناتی محدود و خلاقیتی بی‌انتها، توانسته موزه‌ای شگفت‌انگیز برای آیندگان به جا بگذارد. با کجارو همراه شوید تا داستان خانه‌ی کاغذی و روش ساخت آن را برای شما بازگو کنیم.

صفحه ۱ از ۳۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید