آمریکا

سفر ارزان قیمت به مکزیک، با شرکت‌ های هواپیمایی آمریکایی

نویسنده : محبوبه حسنی

سفر ارزان به مکزیک و تماشای جاذبه‌های گردشگری این کشور آمریکای شمالی، اتفاقی فوق‌العاده برای علاقه‌مندان سفر محسوب می‌شود. در سفر به مکزیک، همراه کجارو باشید.

کجا تاپیر ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

تاپیر جانوری است که شاید تمام گردشگران با آن آشنایی نداشته باشند اما همچنان در گردشگری حیات وحش شاخص است. با کجارو همراه باشید.

روز جهانی دوقلوها

نویسنده : سارا کرایی

امروز روز جهانی دوقلوها است و بزرگ‌ترین گردهمایی آن‌ها در شهر توینزبرگ اوهایو است. با کجارو باشید و بیشتر درباره این جشنواره بخوانید.

شهرهای مورد علاقه‌ مردم آمریکا برای کار و زندگی (قسمت دوم)

نویسنده : محبوبه حسنی

کار و زندگی در شهرهای ارزان، کم‌خرج و مقرون ‌به‌ صرفه یکی از مهم‌ترین اولویت‌های زندگی مردم کشور آمریکا است. همراه کجارو باشید.

شهرهای مورد علاقه‌ مردم آمریکا برای کار و زندگی (قسمت اول)

نویسنده : محبوبه حسنی

مردم آمریکا، به اقامت و کار در برخی از شهرهای دنیا، علاقه‌ی بسیاری نشان می‌دهند. برای آشنایی با این شهرها، همراه کجارو باشید.

سس های خوشمزه و پرطرفدار قاره آمریکا (قسمت دوم)

نویسنده : محبوبه حسنی

تنوع بی‌نظیر سس‌های‌ مصرفی در قاره‌ی آمریکا، مهم‌ترین دلیل طعم و مزه‌ی دلچسب و محبوب غذاهای این سرزمین بزرگ است. در ادامه همراه کجارو باشید.

سس های خوشمزه و پرطرفدار قاره آمریکا (قسمت اول)

نویسنده : محبوبه حسنی

سس‌های آمریکایی، یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین طعم‌دهنده‌های غذا در سراسر جهان است. برای آشنایی با برخی از آن‌ها، همراه کجارو باشید.

  • 2comment
  • پنجشنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ، ۲۲:۴۵
  • غذا

زیباترین مسیر‌های پیاده روی دنیا

نویسنده : علی کماسی

یکی از تفریحات در طبیعت، پیاده‌روی است که در این خصوص مسیرهای فوق‌العاده ای ساخته شده است. برای آشنایی با بهترین مسیرهای پیاده‌روی با کجارو همراه باشید.

کجا کاپی بارا ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

کاپی بارا، بزرگترین جونده کره زمین است که در زمره حیوانات شاخص گردشگری حیات وحش محسوب می‌شود. در ادامه با کجارو همراه باشید.

حقایقی جالب درباره پارک ملی کوه های بزرگ اسموکی

نویسنده : حمیده کریمی

پارک ملی کوه‌های بزرگ اسموکی یکی از زیباترین پارک‌های ملی آمریکا است. در این مقاله با حقایقی جالب در مورد این پارک ملی آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۳۵
عضو کانال تلگرام کجارو شوید