آمریکا

خانه کاغذی، خانه ای از جنس روزنامه

نویسنده : مینا رهبری

خانه کاغذی یکی از عجیب‌ترین خانه‌هایی است که در سراسر جهان ساخته شده و حاصل خلاقیت نامحدود بشر است. این خانه یک اسباب‌بازی نیست و خانه‌ای بود که یک خانواده چندین سال در آن زندگی کردند. سازنده‌ی خانه‌ی کاغذی با امکاناتی محدود و خلاقیتی بی‌انتها، توانسته موزه‌ای شگفت‌انگیز برای آیندگان به جا بگذارد. با کجارو همراه شوید تا داستان خانه‌ی کاغذی و روش ساخت آن را برای شما بازگو کنیم.

جزایر هاوایی، زیباترین جزایر جهان

نویسنده : حمیده کریمی

مجمع‌الجزایر هاوایی، پنجاهمین ایالت آمریکا، یکی از جذاب‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است. این مجمع‌الجزایر در اقیانوس آرام واقع شده است و زیباترین چشم‌اندازهای طبیعی دنیا را در بر می‌گیرد. در این مقاله به این جزایر دیدنی سفر می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

سفر جاده ای به ایالت های آمریکا با طعم میوه و غذا

نویسنده : عماد جعفری

سفر جاده‌ای به ایالت‌های آمریکا،  طرفداران زیادی در بین گردشگران دارد. میوه و غذاهای محبوب آمریکایی از پنیر ورمونت گرفته تا مرکبات آریزونا طعم به یادمانی به این سفرها می‌دهد. با کجارو همراه باشید.

  • 3
  • شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۵ ، ۱۳:۰۰
  • غذا

کجا جوجه تیغی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

در این بخش از سری مقالات «گردشگری حیات وحش»، با جوجه تیغی بیشتر آشنا خواهیم شد و حقایق جالبی از این پستاندار مطرح خواهیم کرد. در ادامه با کجارو همراه باشید.

کریسمس در اسپانیا

نویسنده : حمیده کریمی

کریسمس در اسپانیا هم مانند سایر شهرها و کشورهای دنیا، با سنت‌ها و آداب و رسوم خاصی همراه است. با کجارو همراه باشید تا به اسپانیا سفر کنیم.

گشت ‌و ‌گذار شبانه در نیویورک، شهر همیشه بیدار

نویسنده : حمیده کریمی

جاذبه‌های شهری و تاریخی، در شب جلوه‌ی دیگری دارند. بسیاری از شهرهای گوشه و کنار دنیا، شب‌ها به خوابی آرام فرو می‌روند اما برخی شهرهای دیگر، شب‌های پرشور و نشاطی را می‌گذرانند. نیویورک یکی از همین شهرهای همیشه‌بیدار است. با کجارو همراه باشید تا گشتی شبانه در نیویورک بزنیم.

حقایق جالب در مورد لاس وگاس، آمریکا

نویسنده : مینا رهبری

لاس وگاس یکی از شهرهای ایالت نوادای آمریکا است و یکی از لوکس‌ترین شهرهای این کشور محسوب می‌شود. ثروتمندترین افراد جهان برای گذراندن یک تعطیلات لوکس به این شهر می‌آیند. اگر شما هم دوست دارید در مورد حقایق جالب آن اطلاعاتی به دست آورید، با کجارو همراه باشید.

ترامپ قراردادهای فعلی خرید هواپیما را تهدید نمی‌کند

نویسنده : تیم کجارو

دونالد ترامپ که اخیرا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز میدان بوده است، در  توافق‌هایی قبلی میان ایران و آمریکا تغییری نداده است.

حقایق جالب در مورد ایالت آلاسکا، آمریکا

نویسنده : مینا رهبری

آلاسکا بزرگترین ایالت آمریکا است و به دلیل داشتن معادن نفت و دیگر معادن غنی، یکی از ثروتمندترین ایالت‌های این کشور به شمار می‌رود. پایتخت این ایالت ژونو است و از مهم‌ترین شهرهای آن می‌توان به نوم، انکوریج و فیربنکس اشاره کرد. اگر شما هم دوست دارید در مورد حقایق و قوانین جالب این ایالت بیشتر بدانید، با کجارو همراه باشید.

حقایق جالب در مورد ایالت هاوایی، آمریکا

نویسنده : مینا رهبری

مجمع‌الجزایر هاوایی یکی از ایالت‌های کشور آمریکا است و مهم‌ترین شهر و پایتخت آن هونولولو است. اگر شما هم در مورد این ایالت اطلاعات چندانی ندارید، با کجارو همراه باشید تا با حقایق جالب و عجیب آن بیشتر آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۲۶
عضو کانال تلگرام کجارو شوید