آمریکا

پارک ملی صهیون (Zion)، سحرانگیزترین پارک ملی دنیا

نویسنده : حمیده کریمی

پارک ملی صهیون یکی از زیباترین پارک‌های ملی آمریکا است. با کجارو همراه باشید تا درباره‌ی این پارک ملی، بیشتر بدانیم.

دشوارتر شدن دریافت ویزای آمریکا برای ایرانیان

نویسنده : تیم کجارو

وزیر خارجه آمریکا به سفارتخانه‌های این کشور در سراسر جهان دستور داده است در فرایند صدور ویزا برای متقاضیان ورود به خاک آمریکا دقت و سختگیری بیشتری به خرج دهند.

شادترین کشورهای جهان کدامند؟

نویسنده : سعید میرزاپور

همه ساله لیستی از شاد‌ترین کشور‌های جهان توسط سازمان ملل منتشر می‌شود. امسال نیز این لیست بعد از بررسی ۱۵۶ کشور جهان منتشر شده است. همراه کجارو باشید تا با شادترین کشور‌های جهان آشنا شویم و معیار‌های این بررسی را نیز بشناسیم.

برای تجربه لحظاتی رمانتیک به کجا برویم؟

نویسنده : کاملیا کوثری

سفری به یک مکان رمانتیک، پیشنهادی است که هیچ کس نمی‌تواند آن را رد کند. در این مقاله‌ی کجارو، رمانتیک‌ترین مکان‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

زیباترین نقاط آمریکا که قبل از مرگ باید آنها را دید (قسمت دوم)

نویسنده : علیرضا میرخانی

آمریکا مناطق طبیعی منحصربه‌فردی دارد. در قسمت قبل شما را با تعدادی از آنها آشنا کردیم و پرده از راز تصویری آنها کنار زدیم. کجارو را همراهی کنید.

زیباترین نقاط آمریکا که قبل از مرگ باید آنها را دید (قسمت اول)

نویسنده : علیرضا میرخانی

تصویر بالا برای بسیاری از ما آشنا است؛ مخصوصا اگر کاربر ویندوز باشیم. اما این صخره‌های شگفت انگیز کجا واقع شده است؟ کجارو را همراهی کنید.

چگونه به کره شمالی سفر کنیم؟

نویسنده : عدنان ایرانی

شاید فکر کنید به خاطر تنش زیاد، دولت کره برای گردشگران محدودیت قائل است. اما اینگونه نیست. در مورد چگونگی سفر به کره شمالی بحث می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

زیباترین مکان‌ ها در پورتوریکو؛ از ساحل درخشان تا ال مارو

نویسنده : عدنان ایرانی

پورتوریکو به همین سادگی بزرگ‌ترین مقصد گردشگری دریای کارائیب نشده است. با وجود ساحل‌های ساده و زیبا، این جزیره برای هر شخصی چیزی دارد. با کجارو همراه باشید.

کجا سگ آبی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

سگ‌های آبی حیواناتی دوست داشتنی و بامزه هستند که بسیاری از گردشگران حیات وحش مایلند تا آن‌ها را از نزدیک ببینند. اگر می‌خواهید این حیوانات را بیشتر بشناسید و با حقایقی جالب از آن‌ها آشنا شوید، در ادامه با کجارو همراه باشید.

کابوس ترامپ، سراشیبی خطرناک صنعت گردشگری آمریکا

نویسنده : حمید حسن‌زاده

قانون منع ورود شهروندان ۷ کشور که به دست دونالد ترامپ امضا شد، گردشگری آمریکا را مشکلات بزرگی روبه رو کرده و پیامدهای مشهود آن به این صنعت آسیب‌های جدی وارد کرده است. با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۳۳
عضو کانال تلگرام کجارو شوید