تهران

تخفیف هتل های تهران در ایام نوروز

نویسنده : تیم کجارو

در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف ۴۰ درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.

رستوران های تهران؛ از باغ صبا تا سفره خانه صفا (قسمت سوم)

نویسنده : عاطفه کماسی

رستوران‌های بسیاری در تهران وجود دارند که هر فردی بسته به سلیقه خود می‌تواند فضا و منوی باب میل خود را انتخاب کند. در این سری از معرفی رستورن‌های تهران با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • پنجشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۰:۳۰
  • غذا

رستوران های تهران؛ از رستوران لئون تا الیزه (قسمت دوم)

نویسنده : عاطفه کماسی

رستوران‌های بسیاری با منوها، قیمت‌ها و ظواهر متفاوتی در سراسر تهران وجود دارند که آگاهی از آن‌ها و دیدنی حتی یک عکس از این رستوران‌ها خالی از لطف نیست. با کجارو همراه باشید.

  • 7
  • پنجشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۱:۳۰
  • غذا

ساختمان پلاسکو کجاست؟

نویسنده : علیرضا کیخا

ساختمان پلاسکو کجاست؟ در دومین قسمت از سری مقاله‌های «کجاست»  قصد داریم سری به پاساژ پلاسکو تهران بزنیم و از راه‌های دسترسی و محل دقیق آن بر روی نقشه و همچنین امکانات این مرکز خرید مطلع شویم. با کجارو همراه باشید.

عمارت عین‌ الدوله، گذشته ای باشکوه، آینده ای روشن

نویسنده : علیرضا کیخا

عمارت عین‌الدوله یکی از یادگارهای به جا مانده از «طهرون قدیم» است که تاریخچه‌ای جالب دارد و اکنون به دست شهرداری تهران در حال تبدیل شدن به یک نگارخانه زیبا است. با کجارو همراه باشید تا با این عمارت بیشتر آشنا شویم.

لوکیشن سریال شهرزاد:‌ گشتی در لاله زار قدیم و لاله زار شهرک سینمایی

نویسنده : علیرضا کیخا

سریال شهرزاد یکی از پرطرفدارترین سریال‌های سال‌های اخیر در ایران است. ساخت فصل دوم سریال شهرزاد با حاشیه‌های زیادی همراه شده است. در این گزارش سری به خیابان لاله‌زار در شهرک سینمایی می‌زنیم تا لوکیشن فیلم‌برداری این سریال را با هم ببینیم. با تصاویر اختصاصی کجارو همراه باشید.

غلظت آلاینده های هوای تهران افزایش می‌یابد

نویسنده : تیم کجارو

غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵ میکرون در روز جاری (یکشنبه ۲۸ آذر) نسبت به روز گذشته افزایش یافته است و پیش‌بینی می‌شود روند افزایشی غلظت ذرات معلق در برخی ایستگاه‌ها تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد.

هوای تهران طی دو روز آینده گرم و غبارآلود می‌شود

نویسنده : تیم کجارو

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری جو غالب مناطق کشور طی امروز و فردا، از غبارآلود بودن هوای تهران طی دو روز آینده خبر داد.

پلیس درباره ترافیک سنگین معابر تهران در عصر امروز هشدار داد

نویسنده : تیم کجارو

ترافیک سنگین اغلب معابر تهران در عصر امروز پیش‌بینی شده است و از شهروندان خواسته می‌شود که زمان سفر خود را مدیریت کرده و تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کنند.

وردیج؛ روستای ارواح سنگی

نویسنده : زهرا صالح نژاد

در شمال غرب تهران، با فاصله کمی از شهر منطقه‌ای زیبا وجود دارد که با قرار گرفتن در آن و استشمام هوای پاک، نزدیکی به تهران کاملا فراموش می‌شود. با کجارو همراه باشید برای آشنایی با روستای زیبای وردیج.

  • 1
  • سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ، ۱۰:۰۰
  • تهران
صفحه ۱ از ۳۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید