پاریس

پاریس، شهری برای عاشقان شعر و هنر

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

پاریس شهر نور، شهری با جاذبه‌های بی‌نظیر در قاره‌ی سبز است که در هر بخش از آن داستان‌های بسیاری در هر زمینه‌ای می‌توان یافت که مدت‌ها می‌توانید در مورد آن صحبت کنید. در سفری کوتاه و با عکس‌های اختصاصی کجارو قصد داریم قدمی در این شهر عشق بزنیم؛ با ما همراه باشید.

غذاهای محلی پاریس؛ از باگت تا بیف بورگینیون

نویسنده : عاطفه کماسی

پاریس را به خاطر موارد بسیاری از جمله زیبایی، زبان، شهرهای خیره‌کننده، ساحل‌های بی‌نظیر و البته برج ایفل می‌شناسند. در این میان آشپزی پاریسی را فراموش نکنید. برای آشنایی با غذاهای محلی پاریس با کجارو همراه باشید.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت سوم)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس از برترین مقاصد گردشگری جهان است و دیدنی‌ها و جاذبه‌های تاریخی بسیار زیادی در جای جای این شهر همچون ویترینی پرزرق و برق، گردشگران را به خود جذب می‌کنند. برای آشنایی با دیدنی‌ّهای پاریس با کجارو همراه شوید.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس شهر عشق و شعر و نور است. بازدید از این شهر رمانتیک، آرزوی هر کسی است. در ادامه همراه کجارو باشید تا دیدنی‌ترین جاذبه‌های این شهر پرجنب و جوش را به شما معرفی کنیم.

دیدنی های پاریس، شهر نور (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

پاریس، پایتخت فرانسه، یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان است و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا، برای بازدید از شهر عشاق عازم این کشور می‌شوند. برای آشنایی با دیدنی‌های پاریس همراه کجارو باشید.

پاریس، شهری که ۷ برابر جمعیتش، گردشگر دارد!

نویسنده : تیم کجارو

شهر پاریس در طول سال، میزبان گردشگرانی است که تعداد آن‌ها به بیش از ۷ برابر جمعیت‌اش می‌رسد.

۱۲ ساعت در پاریس؛ از بلندای برج ایفل تا پایتخت مد جهان

نویسنده : کسری مجیدی

پاریس از پرطرفدارترین مقاصد سفر در اروپا و جهان محسوب می‌شود. همراه کجارو باشید تا با سپری کردن یک روز در این شهر عاشقش شوید.

۱۰ اپ مناسب برای سفر به اروپا

نویسنده : علی کماسی

اروپا هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر خارجی است. اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و راحت‌تری به اروپا داشته باشید با کجارو همراه باشید تا ۱۰ اپ مناسب را به شما معرفی کنیم.

۱۰ کار جالب متفاوت در سفر پاریس

نویسنده : مرتضی روحی

در پاریس شهر عشق غیر از برج ایفل و موزه لوور و مکان‌های معروف جاهای دیدنی دیگری نیز وجود دارد که به ویژه در فصل شلوغ، می‌توانند برای بازدید انتخاب  بسیار مناسبی باشند. برای آشنایی با این مکان‌ها با کجارو همراه شوید.

حقایق جالب در مورد پاریس

نویسنده : کسری مجیدی

شهر پاریس بدون تردید، یکی از اصلی‌ترین مقاصد سفر نزد گردشگران جهان محسوب می‌شود. همراه کجارو باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این شهر آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۱۱
عضو کانال تلگرام کجارو شوید