مراکش

دیدنی های مراکش، گوهر پنهان آفریقا (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

مراکش یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور مراکش و مرکز استانی به نام مراکش تانسیفت الحوز است. این شهر دیدنی‌های بسیاری دارد که شاید بسیاری از ما از وجودشان بی‌خبر باشیم. با کجارو همراه شوید تا با این دیدنی‌ها آشنا شوید.

دیدنی های مراکش، گوهر پنهان آفریقا (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

مراکش کشوری مسلمان‌نشین در شمال آفریقا است. این کشور تاریخ غنی‌ای دارد و آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری بسیاری در آن نهفته است. برای آشنایی با دیدنی‌های یکی از شهرهای آن، یعنی شهر مراکش، با کجارو همراه شوید.

مراکز خرید مراکش؛ از موراکو مال در مراکش تا سیتی مال در طنجه

نویسنده : عاطفه کماسی

مراکش یا مغرب، کشوری در آفریقای جنوبی است که تمدن، فرهنگ، طبیعت و جاذبه‌های گردشگری مخصوص به خود را دارد. ما در این مقاله به مراکز خرید شهرهای بزرگ مراکش می‌پردازیم. با کجارو همراه باشید.

حقایق جالب در مورد مراکش

نویسنده : مینا رهبری

مراکش یا همان مغرب یکی از کشورهای شمال غرب آفریقا است که از سمت اقیانوس اطلس ساحلی طولانی دارد. در مورد این کشور مسلمان‌نشین حقایق بسیار جالبی وجود دارد که می‌تواند برایتان جذاب باشد. با کجارو همراه شوید.

غذاهای محلی مراکش، از تاگینه تا کله پاچه

نویسنده : مینا رهبری

مراکش پر از طعم‌های مختلف و خوشمزه است که برای ما ایرانی‌ها طعم تازه‌ای است. غذاهای محلی مراکش از فرهنگ‌های بربر، یهودی، عرب و فرانسه تاثیر پذیرفته است. در این مقاله می‌خواهیم غذاهای محلی این کشور را به شما معرفی کنیم. با کجارو همراه باشید.

  • 2
  • یکشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۳:۳۰
  • غذا

سوغات مراکش چیست؟

نویسنده : حمیده کریمی

مراکش به صنایع دستی زیبا شهرت دارد. با کجارو همراه باشید تا با سوغات مراکش بیشتر آشنا شویم.

مراکش کجاست؟

نویسنده : نیلوفر دوشیری

مراکش که به عنوان شهر سرخ نیز شناخته می‌شود، کشوری واقع در قاره‌ی آفریقا است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. اگر شما نیز جزو آن دسته از گردشگرانی هستید که قصد سفر به مراکش را دارند یا تنها مشتاق کسب اطلاعاتی در خصوص این کشور هستید، با کجارو همراه شوید.

با شهرهای محصور با دیوار در دنیا آشنا شوید

نویسنده : سارا صریحی

در همین دنیای مدرنی که در آن زندگی می‌کنیم، شهرهایی هستند که دورتادور آن‌ها دیوار وجود دارد، دیوارهایی که از دوران باستان باقی مانده‌اند. با کجارو همراه باشید تا با این شهرهای محصور با دیوار که تاریخچه‌ی غنی هم دارند آشنا شوید.

تحریم حج عمره توسط مراکش

نویسنده : تیم کجارو

کشور مراکش در اعتراض به تصمیم سعودی‌ها مبنی بر دریافت هزینه بالا از زائران این کشور حج عمره را تحریم کرد.

بدترین معایب کشورها از دید گردشگران کدام است؟

نویسنده : حامد شاه‌محمدی

هر کشوری زیبایی‌ها و زشتی‌های خاص خود را دارد. در هر صورت تا هنگامی که از شهری بازدید نکرده باشید از معایب آن اطلاعی ندارید. در این مقاله قصد داریم نظرات بازدیدکنندگان از شهرهای مختلف را کنار هم قرار داده و از معایب شهرهای بزرگ آگاه شویم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۴
عضو کانال تلگرام کجارو شوید