مالزی

نکاتی درباره‌ اولین سفر به مالزی

نویسنده : حمیده کریمی

مالزی یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در دنیا است. اگر برای اولین سفر به مالزی برنامه‌ریزی می‌کنید، به این نکات توجه کنید. با کجارو همراه باشید.

  • 1
  • چهار شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰
  • آسیا

سفر ۸ روزه به مالزی و سنگاپور

نویسنده : سارا کرایی

اگر نوروز امسال را قصد سفر به یکی از کشورهای آسیایی دارید، مقالات کجارو ویژه نوروز ۹۶ را حتما دنبال کنید. در این مقاله برنامه‌ای جامع برای سفری ۸ روزه به دو مقصد پرطرفدار آسیایی، مالزی و سنگاپور، را پیشنهاد می‌دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

جستجوها برای یافتن هواپیمای مسافربری مالزی تعلیق شد

نویسنده : تیم کجارو

جستجوها برای یافتن هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مالزی که حدود سه سال پیش ناپدید شده بود به طور رسمی تعلیق شد.

اوت لت‌ کوالالامپور، بهترین مکان برای خرید ارزان

نویسنده : محبوبه رستمی

کوالالامپور پایتخت کشور محبوب مالزی است. بدون بازدید از کوالالامپور، سفر شما به مالزی کامل نمی‌شود. امکانات رفاهی خوب و قیمت نسبتا مناسب خدمات، از دیگر ویژگی‌هایی است که سفر به این شهر را جذاب‌تر می‌کند. اگر قصد سفر به این شهر و خرید سوغات را دارید بهتر است حراجی‌های‌آن را بشناسید. برای معرفی اوت لت این شهر با کجارو همراه باشید.

فرصت فوق‌العاده خرید در مالزی با جشنواره سراسری تخفیف پایان سال

نویسنده : بخش تبلیغات

مالزی در جنوب شرق آسیا از کشورهایی است که نرخ بالای رشد اقتصادی و گردشگری داشته است. خرید، غذا، تاریخ و فرهنگ از جاذبه‌های این کشور هستند. در این گزارش با کجارو همراه باشید تا با این کشور، جشنواره‌ی خرید آن و یک پیشنهاد فوق‌العاده آشنا شوید.

مقاصد گردشگری ورزشی برتر (قسمت اول)

نویسنده : رضا صادقی مقدم

گردشگری ورزشی به معنی سفرکردن به منظور تماشا یا شرکت کردن در یک فعالیت یا رویداد ورزشی است. برای آشنایی با مقاصد و فعالیت‌های برتر این نوع گردشگری با کجارو همراه باشید.

  • 4
  • جمعه, ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ، ۱۰:۳۰
  • سفر

هشدار به مسافران تایلند، مالزی و سنگاپور

نویسنده : تیم کجارو

اداره‌های میراث فرهنگی استان‌ها در نامه‌ای به انجمن‌های مسافرتی اعلام کردند در برگزاری تورهای گردشگری تایلند، مالزی و سنگاپور به دلیل شیوع ویروس زیکا هشدارهای لازم را به مسافران بدهند.

کدام کشورها قد کوتاه ترین افراد را دارند؟

نویسنده : امیرعلی محمودی

در این مقاله با کشورهایی آشنا خواهیم شد که علاوه بر عوامل وراثت و ژنتیکی، سوء تغذیه موجب کوتاه قد شدن مردم آن شده است. در ادامه با کجارو همراه باشید.

ایرانی ها پنجمین منبع درآمد گردشگری مالزی هستند

نویسنده : تیم کجارو

سفیر مالزی در تهران می‌گوید گردشگران ایرانی، پنجمین گردشگران درآمدزای خارجی برای کشورش هستند.

روزشمار: ۲۶ شهریور؛ تاسيس فدراسيون مالزی در جنوب شرقی آسيا

نویسنده : طاهره پوریوسفی

در ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۶۳ میلادی، فدراسيون مالزی در جنوب شرقی آسيا تاسیس شد. با هم نگاهی کنیم به تاریخ شکل‌گیری این فدراسیون. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۷
عضو کانال تلگرام کجارو شوید