ژاپن

توریسم انیمیشن برنامه جدید ژاپن برای جذب گردشگر

نویسنده : تیم کجارو

دولت ژاپن برای بررسی ظرفیت‌های این کشور در جذب گردشگران خارجی برای آشنایی با انیمیشن پیشتاز این کشور، دست به برنامه مبتکرانه‌ای زده است.

۲۱ کشور برتر برای مهاجران به انتخاب HSBC

نویسنده : هانیه احمدی

در اواخر سپتامبر سال جاری، بانک بین المللی HSBC گزارش سالیانه‌ی خود در مورد مهاجرین را منتشر کرد، که برطبق آن بهترین کشورهای دنیا برای زندگی البته از دید یک خارجی مشخص شده‌اند. با ادامه‌ی این مقاله‌ی کجارو همراه باشید تا با این مکان‌ها آشنا شویم.

۱۰ مکان دیدنی در ژاپن را بشناسید

نویسنده : امیرعلی محمودی

ژاپن کشوری کوچک و جزیره‌ای است. ژاپن به معنی «سرزمین آفتاب» است و گاهی نیز با همین نام شناخته می‌شود. در این مقاله قصد داریم مکان‌های دیدنی این کشور را برایتان معرفی کنیم. در ادامه با کجارو همراه باشید.

حقایقی جالب در مورد ژاپن

نویسنده : مینا رهبری

همواره فرهنگ ژاپنی‌ها برای ما جالب بوده و نکاتی درباره آنها وجود دارد که تحسین همگان را برمی‌انگیزد. با کجارو همراه باشید تا با برخی از حقایق و قوانین جالب ژاپنی‌ها اشنا شوید.

  • 8
  • شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ، ۰۷:۰۰
  • آسیا

کاخ امپراتوری توکیو؛ نمادی از حفظ سنت ها در ژاپن

نویسنده : سمیه اکبری

کاخ امپراتوری توکیو یکی از جاذبه‌های گردشگری کشور ژاپن است که با قدرت تمام سعی در حفظ فرهنگ و سنت باستانی این کشور داشته است. با کجارو همراه باشید تا با این کاخ زیبا آشنا شوید.

  • 3
  • شنبه, ۳ مهر ۱۳۹۵ ، ۲۳:۰۰
  • آسیا

مذاکره با ژاپن برای خرید هواپیما در حال پیگیری است

نویسنده : تیم کجارو

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از پیگیری مذاکرات ایران با شرکت میتسو بیشی ژاپن برای خرید هواپیماهای این شرکت در آینده نزدیک خبر داد.

جهنم های پر بخار شهر بپو؛ ژاپن

نویسنده : محمدرضا خسروی

جزیره کیوشو به دلیل در برگرفتن «کوه آسو» فعال‌ترین آتشفشان کشور ژاپن، از نقاط اصلی فعالیت‌های زمین‌گرمایی در سرزمین آفتاب برشمرده می‌شود. «بپو» مهم‌ترین شهر توریست پذیر در جزیره کیوشو است که از شما دعوت می‌کنیم برای آشنایی با جاذبه‌های آن با کجارو همراه شوید.

قوانین جالب ژاپنی که باعث شگفتی گردشگران می‌شوند

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

کشور ژاپن دارای فرهنگ بسیار غنی است و این در حالی است که تعدادی از وجوه این فرهنگ برای سایر مردم ناشناخته مانده است. برای اطلاع از این آداب و رسوم و قوانین ناشناخته فرهنگ ژاپنی در ادامه همراه کجارو باشید.

سونامی چیست؟

نویسنده : امیرعلی محمودی

سونامی امواج بسیار بزرگ و قدرتمند آب است که در پی رانش صفحات پوسته‌ی زمین ایجاد می‌شود. اگر زلزله‌ای در حوالی دریا رخ دهد و یا آتشفشانی نزدیک آن شروع به فوران کند، پیامدهای شدیدی خواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با مفهوم سونامی، با کجارو همراه باشید.

گردشگری حلال؛ راه کار جدید ژاپن برای جذب گردشگر مسلمان

نویسنده : تیم کجارو

ژاپن با گردشگری حلال در پی جذب حداکثر گردشگر از منطقه خاورمیانه و کشورهای مسلمان است.

صفحه ۱ از ۱۴
عضو کانال تلگرام کجارو شوید