ژاپن

توکیو، شهری برای تمام فصول

نویسنده : کسری مجیدی

توکیو به عنوان پایتخت کشور ژاپن، گردشگران بسیاری را از اقصی نقاط جهان به خاور دور می‌کشاند. با عکس‌های اختصاصی کجارو در سفری کوتاه به این شهر همراه باشید.

جزیره‌ تاشیروجیما در ژاپن، بهشتی برای دوستداران گربه

نویسنده : سحر ارجمند

اگر حیوانات خانگی را به بازدید بسیاری از دیگر چیزها ترجیح می‌دهید، پس حتما این مقاله کجارو برایتان جالب خواهد بود.

سپری کردن یک شبانه روز در هیروشیما از سرزمین آفتاب؛ ژاپن

نویسنده : مرتضی روحی

هیروشیما ممکن است بسیار کوچکتر از توکیو یا اوزاکا باشد اما دیدنی‌های بسیار زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با دیدنی‌های این شهرها با کجارو همراه شوید.

غذاهای خیابانی خوشمزه در ژاپن (قسمت دوم)

نویسنده : سحر ارجمند

غذاهای حاضری و خیابانی به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری برای گردشگران هیجان خاصی را به همراه دارد. در این قسمت با ادامه‌ی معرفی غذاهای خیابانی ژاپن با کجارو همراه باشید.

غذاهای خیابانی خوشمزه در ژاپن (قسمت اول)

نویسنده : سحر ارجمند

غذای حاضری و خیابانی به عنوان بخشی از فرهنگ آشپزی هر کشور به دلیل قیمت ارزان و در دسترس بودن آن همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. در این مقاله ی کجارو شما را با چند نمونه از غذاهای خیابانی مخصوص ژاپن آشنا خواهیم کرد.

بهترین کافی‌شاپ‌های ژاپن کدامند؟

نویسنده : بهاره غنچه

قهوه، از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در زندگی روزمره بسیاری از ماهاست. با کجارو همراه باشید تا برترین کافی‌شاپ‌های توکیو، پایتخت ژاپن را بشناسیم.

۱۰ میوه بومی ژاپن که باید حتما نوش جان کنید

نویسنده : رضا صادقی مقدم

ژاپن، کشوری که همه چیزش خاص و البته جالب است. چه فرهنگ، چه فنآوری و چه میوه‌هایش! در این مقاله ۱۰ میوه‌ی بومی ژاپن را معرفی می‌کنیم که اگر به این کشور رفتید، باید حداقل یک بار آن‌ها را امتحان کنید.

پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، بهشتی از گل‌های رنگارنگ

نویسنده : فاطمه اسفندیار

ترکیب رنگ‌های زیبا را با میلیون‌ها گل و گیاه رنگارنگ در مهیج‌ترین مکان دنیا، پارک ساحلی هیتاچی ژاپن به تماشا بنشینید. در این مقاله با کجارو به معرفی زیباترین پارک ساحلی دنیا می‌پردازیم.

گوسفند دریایی چیست؟

نویسنده : شایان شفایی

گوسفند دریایی یکی از بامزه‌ترین جانورانی است که در دریا زندگی می‌کند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا این جانور را بیشتر بشناسیم.

محققان در چه کشورهایی درآمد بالایی دارند؟

نویسنده : سارا کرایی

یک محقق تا چه اندازه می‌تواند درآمد داشته باشد؟ بیشترین دستمزد محققان مربوط به چه کشورهایی است؟ با کجارو باشید و پاسخ این سوالات را بگیرید.

صفحه ۱ از ۱۶
عضو کانال تلگرام کجارو شوید