هند

هتل‌های لوکس بمبئی (قسمت اول)

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

بمبئی یکی از شهرهای معروف تجاری و گردشگری در سرزمین زیبای هند است و به همین دلیل مسافران بسیاری را مجذوب خود می‌کند. در این مقاله از کجارو قصد داریم به معرفی هتل‌های لوکس بمبئی بپردازیم، با ما همراه باشید.

حمل و نقل عمومی در آگرا؛ هند

نویسنده : فاطمه اسفندیار

یکی از شهرهای زیبا و تاریخی هند که دارای مکان‌های گردشگری متنوعی است. آگرا نام دارد این شهر بخاطر داشتن ترافیک بالا دارای انواع وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد است تا کار جابجایی مردم و مسافران به راحتی صورت گیرد. با کجارو همراه باشید.

غذاهای محلی آگرا، هند؛ از پسنده تا دالموت

نویسنده : عاطفه کماسی

آگرا  مکانی بسیار باارزش برای سفراست، آثار تاریخی به‌جای مانده از دوران مغول مانند تاج محل، و آشپزی محلی دو موردی است که در این شهر وصف ناپذیر بوده، برای آشنایی با غذاهای محلی آگرا با کجارو همراه باشید.

۱۲ سفر جاده ای در هند که طی یک سال باید بروید (قسمت دوم)

نویسنده : فاطمه اسفندیار

سفرهای جاده‌ای یکی از هیجان‌انگیزترین سفرها است که می توانید درکنار دوستان و در کشوری با طبیعت زیبا و جاده‌ای با مسیرهای متنوع مانند هند تجربه کنید. در این مقاله با کجارو همراه باشید.

۱۲ سفر جاده ای در هند که طی یک سال باید بروید (قسمت اول)

نویسنده : فاطمه اسفندیار

لذت سفر در کنار دوستان و گشت و گذار در بهترین و زیباترین جاذبه‌های هند را در سفرهای جاده‌ای به هند تجربه کنید و از مناظر و طبیعت بی‌نظیر در سفر ۱۲ روزه جاده‌ای در هند بیشترین استفاده را ببرید. با کجارو همراه باشید.

  • 0comment
  • چهار شنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۰:۳۰
  • سفر

جال محل هند؛ کاخی شناور در زیر آب

نویسنده : محبوبه حسنی

کاخ شناور «جال محل»، از شگفت‌انگیزترین بناها در کشور هند، با سنگ‌های مرمرین قرمز رنگ. بسیار زیبا و تماشایی است. برای آشنایی بیشتر، همراه کجارو باشید.

۱۲ مکان شگفت‌ انگیز در هند برای دیدن غروب خورشید

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

هندوستان سرزمین شگفتی‌ها مناظر طبیعی بی‌نظیری دارد. با کجارو همراه شوید تا بهترین مناطق را برای دیدن غروب آفتاب هندوستان بشناسید.

کارهایی که باید در روزهای بارانی در دهلی نو انجام داد

نویسنده : بهاره غنچه

دهلی‌نو شهری زیبا و جالب برای گردشگری است که در روزهای بارانی زیبایی آن متفاوت‌تر و خیره‌کننده‌تر می‌شود. با کجارو همراه باشید تا در روزهای بارانی در دهلی‌نو خود را سرگرم کنیم.

شگفت‌انگیزترین پل های هند با ریشه‌های طبیعی

نویسنده : فاطمه اسفندیار

ریشه‌های طبیعی شگفت‌انگیز پل‌ها در هند، ذهن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با عجیب‌ترین پل‌های دنیا که دارای ریشه‌های طبیعی هستند آشنا شوید. با کجارو همراه باشید.

۱۰ راه برای فرار از شلوغی در بمبئی؛ هند

نویسنده : محبوبه حسنی

بمبئی، شهری بسیار شلوغ است که می‌توان دلیل آن را حضور خیل عظیمی از گردشگران دانست. برای چگونگی خلاصی از این شلوغی‌ها، همراه کجارو باشید.

صفحه ۱ از ۲۱
عضو کانال تلگرام کجارو شوید