فرانسه

سفر ۵ روزه به پاریس

نویسنده : حامد شاه‌محمدی

فرانسه یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای گردشگران سراسر دنیا است. با کجارو همراه باشید تا برنامه سفری منظم را به شما پیشنهاد کنیم.

رشد مثبت گردشگری فرانسه پس از دو سال

نویسنده : تیم کجارو

گردشگری فرانسه پس از دو سال دست و پنجه نرم کردن با حملات تروریستی، دوباره به روند مثبت و صعودی خود بازگشته است.

چطور سفری ارزان به پاریس را تجربه کنیم؟

نویسنده : حمیده کریمی

پاریس یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا است. در این مقاله با نکاتی درباره‌ی سفر ارزان به پاریس آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

 • 2
 • پنجشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰
 • اروپا

رئا، جزیره الاغ های پیژامه پوش

نویسنده : مینا رهبری

رئا یکی از جزایر فرانسه است که الاغ‌های پیژامه‌پوش آن باعث جذب گردشگر و توجه جهانی به این منطقه شده است. با کجارو همراه شوید تا با داستان این الاغ‌های پیژامه‌پوش و فلسفه‌ی به وجود آمدن این پیژامه‌ها بیشتر آشنا شوید.

رازهای سفر موفق به فرانسه

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

آشنایی با زبان کشور مقصد یکی از کلیدهای اساسی موفقیت گردشگران در سفرهای خارجی است، ولی در صورت عدم آشنایی با زبان چه باید کرد؟ آیا بدون آشنایی با این زبان چگونه می‌توان با سایر افراد ارتباط برقرار کرده و سفر موفقی داشت؟ برای درک پاسخ این سوال در ادامه همراه کجارو باشید.

 • 1
 • سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ ، ۱۴:۰۰
 • سفر

فرودگاه‌ های پاریس، از شارل دوگل تا اولی (قسمت دوم)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

کشور فرانسه علاوه بر برخورداری از جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و هنری، به دلیل وجود شرکت هواپیماسازی ایرباس و شرکت‌های هوایی معروف از جمله ایرفرانس یکی از پیشگامان صنعت هوانوردی جهان محسوب می‌شود. در بخش اول این مقاله معروفترین و بزرگترین فرودگاه پاریس- فرودگاه شارل دوگل- معرفی شد. برای آشنایی با سایر فرودگاه‌های پاریس و حومه در ادامه مطلب همراه کجارو باشید.

 • 0
 • سه شنبه, ۷ دی ۱۳۹۵ ، ۱۰:۴۵
 • سفر

فرودگاه‌ های پاریس، از شارل دوگل تا اولی (قسمت اول)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

پاریس، پایتخت فرانسه، یکی از محبوب‌ترین به دلیل برخورداری از جاذبه‌های فراوان مانند کلیسای نتردام، کاخ تاریخی ورسای، بناهای تاریخی، کافه‌ها و ... یکی از شهرهای جهان به شمار می‌رود و در اروپا به موزه فیکاسیون (موزه بصری) شهرت دارد؛ به همین دلیل سالانه گردشگران بسیاری رهسپار این شهر رویایی می‌شوند. از این رو، در ادامه به معرفی پایگاه‌های اصلی این شهر در حوزه حمل‌ونقل هوایی خواهیم پرداخت؛ پس همراه کجارو باشید.

 • 0
 • یکشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵ ، ۱۰:۴۵
 • سفر

کریسمس در اسپانیا

نویسنده : حمیده کریمی

کریسمس در اسپانیا هم مانند سایر شهرها و کشورهای دنیا، با سنت‌ها و آداب و رسوم خاصی همراه است. با کجارو همراه باشید تا به اسپانیا سفر کنیم.

کریسمس در پاریس

نویسنده : حمیده کریمی

جشن‌های کریسمس در گوشه و کنار دنیا با مراسم و غذاهای مختلف برپا می‌شود. هر شهر و کشوری آداب و رسوم و سنت‌های خاص خود را دارد. با کجارو همراه باشید تا با مراسم کریسمس در پاریس آشنا شویم.

حقایق جالب در مورد برج ایفل

نویسنده : مینا رهبری

برج ایفل را شاید بتوان مشهورترین برج تاریخی جهان نامید که در پاریس و کنار رود سن ساخته شده است. برج ایفل نماد فرانسه است و سالانه گردشگران زیادی را به پاریس می‌کشاند. آیا در مورد این برج اطلاعات کافی دارید؟ اگر می‌خواهید در مورد برج ایفل و حقایق جالب آن بیشتر بدانید، با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۲۰
عضو کانال تلگرام کجارو شوید