برزیل

کجا تاپیر ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

تاپیر جانوری است که شاید تمام گردشگران با آن آشنایی نداشته باشند اما همچنان در گردشگری حیات وحش شاخص است. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به برزیل

نویسنده : حمیده کریمی

برزیل، یکی از مقصدهای محبوب گردشگری در دنیا است. در این مقاله‌ی راهنمای سفر کجارو با نکاتی مهم برای سفر به برزیل آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

۱۰ مقصد هیجان انگیز گردشگری ماجراجویانه

نویسنده : رضا صادقی مقدم

تا به حال خواسته‌اید که به سفر خود کمی هیجان کنترل شده بدهید؟ رفتن به مقصدی غیر معمول، انجام یک مسابقه، سفر به هدف اکتشاف مکان‌های دور افتاده و موارد مشابه می‌توانند تجربه‌ای متفاوت برای شما خلق نمایند. با کجارو همرا باشید تا ۱۰ مقصد برتر گردشگری ماجراجویانه را بررسی کنیم.

مقاصد گردشگری ورزشی برتر (قسمت اول)

نویسنده : رضا صادقی مقدم

گردشگری ورزشی به معنی سفرکردن به منظور تماشا یا شرکت کردن در یک فعالیت یا رویداد ورزشی است. برای آشنایی با مقاصد و فعالیت‌های برتر این نوع گردشگری با کجارو همراه باشید.

ویزای برزیل برای گردشگران چهار کشور به طور دائمی حذف می‌شود

نویسنده : تیم کجارو

دولت برزیل در حال بررسی حذف دائمی ویزا برای گردشگران چهار کشور جهان است.

برترین تولیدکنندگان قهوه در جهان

نویسنده : امیرعلی محمودی

کشورهایی که در زمینه‌ی کشت و زرع قهوه فعالیت می‌کنند، سالانه میلیون‌ها تن دانه‌ی قهوه تولید کرده و به جهان عرضه می‌کنند. با کجارو همراه باشید و در این مقاله با ۱۰ تولیدکننده‌ی برتر قهوه در سراسر جهان آشنا شوید.

حقایقی جالب در مورد برزیل

نویسنده : مینا رهبری

برزیل بزرگترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی و زبان رسمی مردم آن پرتغالی است. کشاورزی برزیل بسیار پررونق بوده و این کشور بزرگترین صادرکننده‌ی قهوه در جهان است. در مورد این کشور حقایق جالبی وجود دارد که شاید دوست دارید بدانید. با کجارو همراه باشید.

موزه هنر معاصر نیتروی،‌ گلی شکوفا در میان صخره های ریو دو ژانیرو

نویسنده : سمیه اکبری

موزه هنر معاصر برزیل یا نیتروی (MAC)، در بالای خلیج کوچک گوانا بارا، در شهر نیتروی در کشور برزیل واقع شده است. معمار جسور این موزه دیدنی اسکار نیمایر معمار شهیر برزیلی است. با کجارو همراه باشید تا با این موزه زیبا آشنا شوید.

کمک پارالمپیک ریو به رشد گردشگری برزیل

نویسنده : تیم کجارو

وزارت گردشگری برزیل جدیدترین آمار و ارقام مربوط به گردشگری را پس از پایان رقابت‌های پارالمپیک منتشر کرد.

گردشگری وحشت: دو خانه تسخیر شده و دو داستان متفاوت

نویسنده : مریم اصلانی

فرصتی دیگر فراهم شد تا در قالب مجموعه مطالب گردشگری وحشت، سری به دنیای ترس و هیجان بزنیم. در این مجال به سراغ دو عمارت در دو قاره‌ی متفاوت خواهیم رفت. دو خانه با پیشینه‌ای ناخوشایند که در میان هاله‌ای از رمز و راز مخفی شده و به کمک معجونی از خیال و واقعیت، مورد توجه قرار گرفته‌اند. کجارو شما را به سفری جالب و مهیج در دل این دو ملک تسخیر شده دعوت می‌کند، همراه‌مان باشید تا داستان این دو را مرور کنیم.

صفحه ۱ از ۷
عضو کانال تلگرام کجارو شوید