استرالیا

جزایر زیبای دیواره بزرگ مرجانی در استرالیا

نویسنده : محسن نظری

اگر از شهرهای بزرگ مانند سیدنی و ملبورن و جاذبه‌ها‌ی تکراری استرالیا خسته شده اید، خوب است از این جزایر که روی دیواره‌ی بزرگ مرجانی قرار گرفته‌اند، بازدید کنید. برای شناخت این جزایر زیبا با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: گشت و گذار شبانه در سیدنی

نویسنده : حمیده کریمی

سیدنی، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و نماد این کشور است. این کلان‌شهر زیبا که در سواحل شرقی استرالیا واقع شده، بزرگ‌ترین بندرگاه طبیعی دنیا را در بر گرفته است. برای گشت‌وگذاری شبانه در شهر زیبای سیدنی، با کجارو همراه باشید.

آیا استرالیا یک کشور است؟ (قسمت دوم)

نویسنده : امیرعلی محمودی

وسعت استرالیا به قدری بزرگ است که به تنهایی یک قاره محسوب می‌شود. در این مقاله نگاهی کوتاه و اجمالی بر ماهیت این کشور بزرگ خواهیم داشت. در ادامه همراه کجارو باشید.

آیا استرالیا یک کشور است؟ (قسمت اول)

نویسنده : امیرعلی محمودی

استرالیا کشوری جزیره‌ای، گسترده و منحصر به‌فرد است که با عنوان قاره‌ی خود نیز شناخته می‌شود. در ادامه همراه کجارو باشید تا بیشتر با ماهیت این ناحیه آشنا شویم.

قربانیان جاذبه گردشگری استرالیا در سه روز

نویسنده : تیم کجارو

در طول چند روز اخیر تاکنون سه توریست در دیواره بزرگ مرجانی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری استرالیا جان باخته‌اند.

کاسواری چیست؟

نویسنده : شایان شفایی

در این قسمت از مقالات سری «گردشگری حیات وحش» به سراغ پرنده‌ای خواهیم رفت که در زمره بزرگ‌ترین پرندگان جهان و وحشی‌ترین حیوانات دنیا قرار می‌گیرد. در ادامه مطلب با کجارو همراه باشید تا «کاسواری» را معرفی کرده و این پرنده را بیشتر مورد بررسی بیشتری قرار دهیم.

پلاتیپوس چیست؟

نویسنده : شایان شفایی

در این قسمت از سری مقالات گردشگری حیات وحش، قصد آشنایی بیشتر با پلاتیپوس را داریم. پس اگر شما هم مایلید تا با معرفی این جانور، اطلاعات کلی، حقایق جالب و بسیاری موارد دیگر آشنا شوید، در ادامه مطلب با کجارو همراه باشید.

خلوت ترین مناطق جهان کدامند؟

نویسنده : امیرعلی محمودی

در این مقاله، با برخی از کم‌تراکم‌ترین مناطق جهان به لحاظ جمعیتی آشنا خواهیم شد. بعضی از این نواحی در مناطق دورافتاده واقع شده‌اند و جمعیت بسیار کمی دارند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

قبرستان ویورلی؛ جاذبه ای در سرزمین استرالیا

نویسنده : زهرا صالح نژاد

گورستان ویورلی در بالای صخره‌های برونته در حومه شرقیسیدنی، نیو ساوت ولز استرالیا قرار دارد که در پایین آن یک مسیر ساحلی زیبا هم دیده می‌شود. با کجارو همراه باشید.

کجا روباه ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

در این بخش از سری مقالات «گردشگری حیات وحش»، مناطق و کشورهایی را بررسی می‌کنیم که احتمال دیدن روباه در آن‌ها بسیار زیاد است و همچنین با حقایقی جالب در مورد روباه‌ها آشنا خواهیم شد. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید