استرالیا

هشت دانشگاه برتر استرالیا، پایگاه برندگان جایزه نوبل

نویسنده : عماد جعفری

دانشگاه های استرالیا نه تنها سرآمد تحصیل و آموزش در نیم‌کره جنوبی زمین که در شمار برترین‌ مراکز آموزش عالی دنیا قرار می‌گیرند. برای آشنایی با هشت دانشگاه برتر استرالیا با کجارو همراه باشید.

کجا روباه پرنده ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

روباه پرنده گونه‌ای از خفاش‌های بزرگ است که حقایق جالبی در مورد این پستاندار وجود دارد. در ادامه با کجارو همراه باشید.

کجا اکیدنه ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

اکیدنه یکی از عجیب‌ترین پستانداران کره است. در ادامه با کجارو همراه باشید تا این جانور عجیب را بیشتر بشناسیم.

بهترین شهرها برای زندگی کدامند؟

نویسنده : یحیی عطاران

هر ساله نشریه‌ی معتبر اکونومیست، با شش معیار خاص، فهرستی از بهترین شهرها را برای زندگی تهیه می‌کند. با کجارو همراه باشید.

کجا شیطان تاسمانی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

شیطان تاسمانی، پستانداری که همواره نامش در لیست وحشی‌ترین حیوانات جهان می‌درخشد، جانوری است که در این مقاله قصد آشنایی بیشتر با آن را داریم. پس در ادامه با کجارو همراه باشید تا با اطلاعات و حقایقی جالب از این جانور آشنا شویم.

کجا کانگورو ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

کانگوروها پستانداران بسیار محبوبی هستند که سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن آن‌ها از نزدیک سفر می‌کنند. با کجارو همراه باشید تا کانگوروها را بیشتر بشناسیم و با حقایقی جالب از آن‌ها آشنا شویم.

جزایر زیبای دیواره بزرگ مرجانی در استرالیا

نویسنده : محسن نظری

اگر از شهرهای بزرگ مانند سیدنی و ملبورن و جاذبه‌ها‌ی تکراری استرالیا خسته شده اید، خوب است از این جزایر که روی دیواره‌ی بزرگ مرجانی قرار گرفته‌اند، بازدید کنید. برای شناخت این جزایر زیبا با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: گشت و گذار شبانه در سیدنی

نویسنده : حمیده کریمی

سیدنی، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و نماد این کشور است. این کلان‌شهر زیبا که در سواحل شرقی استرالیا واقع شده، بزرگ‌ترین بندرگاه طبیعی دنیا را در بر گرفته است. برای گشت‌وگذاری شبانه در شهر زیبای سیدنی، با کجارو همراه باشید.

آیا استرالیا یک کشور است؟ (قسمت دوم)

نویسنده : امیرعلی محمودی

وسعت استرالیا به قدری بزرگ است که به تنهایی یک قاره محسوب می‌شود. در این مقاله نگاهی کوتاه و اجمالی بر ماهیت این کشور بزرگ خواهیم داشت. در ادامه همراه کجارو باشید.

آیا استرالیا یک کشور است؟ (قسمت اول)

نویسنده : امیرعلی محمودی

استرالیا کشوری جزیره‌ای، گسترده و منحصر به‌فرد است که با عنوان قاره‌ی خود نیز شناخته می‌شود. در ادامه همراه کجارو باشید تا بیشتر با ماهیت این ناحیه آشنا شویم.

صفحه ۱ از ۱۳
عضو کانال تلگرام کجارو شوید