عضو تحریریه
عماد جعفری

عماد جعفری

،
درباره من:
آسیا

۱۰ صومعه و کلیسای زیبای ارمنستان

ارمنستان اولین کشوری است که دین مسیحیت را پذیرفت. این کشور کلیساهای زیادی دارد که بسیار دیدنی هستند.

3
کرمان

روستای میمند شهر بابک؛ سکونتگاه صخره‌ ای ایران باستان در فهرست میراث جهانی یونسکو

روستای میمند شهر بابک در استان کرمان یکی از باستانی‌ترین سكونتگاه‌های صخره‌ای جهان است که همچنان حیات مردم در آن ادامه دارد. این روستا در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. 

3
طبیعت گردی و ماجراجویی

دریاچه مخرگه، آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت گردی ایران

دریاچه مخرگه که بزرگ‌ترین آینه طبیعی ایران است برای بسیاری از گردشگران و علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی ناشناخته مانده، بولیوی ایران در نزدیکی شهربابک قرار گرفته است. 

ایرانگردی

تخت جمشید را بهتر بشناسیم؛ دروازه ملل

دروازه ملل نام كاخ كوچكی در شمال شرقی تخت جمشید است که در مقابل پلكان ورودی قرار دارد و نمادی از شکوه و قدرت هخامنشیان محسوب می‌شود.

5
مازندران

دیدنی های سوادکوه؛ از آبشار گزو تا دریاچه شورمست

سوادکوه در استان مازندران دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری مانند آبشارهای گزو و ورسک، دریاچه شورمست و جنگل‌های بکری است. در این مقاله با این جاذبه‌های طبیعی آشنا شوید.

3
ایرانگردی

آرامگاه حافظ؛ مقبره‌ی اسرار و تماشاگه راز

حافظ شیرازی با نام خواجه شمس الدین محمد شیرازی، شهد ادب پارسی، ملقب به لسان غیب و ترجمان‌الاسرار بود، از این روی جای تعجب نیست که آرامگاه وی حافظ اسرار عرفانی و تماشاگه راز باشد. 

1
تاریخی و فرهنگی

آیین سنتی و مذهبی قالی شویان، مراسمی که در یونسکو به نام ایران به ثبت رسید

مراسم قالی‌شویان هرساله در دومین جمعه مهرماه در مشهد اردهال کاشان برگزار می‌شود. آیین سنتی و مذهبی قالی‌شویان علاوه بر ثبت در فهرست میراث معنوی ایران در فهرست یونسکو نیز به ثبت رسیده‌ است. 

تحصیل و مهاجرت

هزینه تحصیل و زندگی در بهترین کشورهای اروپایی (قسمت دوم)

هزینه زندگی در اروپا چقدر است؟ شهریه تحصیل در نروژ کم‌تر است یا سوئد؟ برای تحصیل در سوئیس چقدر پول لازم داریم؟ در مورد تحصیل در روسیه چطور؟ برای پاسخ به این سوالات، با کجارو همراه باشید.

1
تحصیل و مهاجرت

هزینه تحصیل و زندگی در بهترین کشورهای اروپایی (قسمت اول)

هزینه زندگی و شهریه تحصیلی در اروپا چقدر است؟ تحصیل در آلمان ارزان‌تر است یا زندگی در فرانسه؟ برای تحصیل در اتریش چقدر پول لازم داریم؟ پاسخ این سوالات را در این مقاله از کجارو پیدا کنید.

2
تحصیل و مهاجرت

تحصیل رایگان یا ارزان در کدام کشورها امکان پذیر است؟ (قسمت دوم)

تحصیل رایگان در اروپا و اینکه در کدام کشورهای اروپایی و یا آمریکایی نظام تحصیل رایگان هنوز وجود دارددر این مقاله مورد بررسی قرار داده شده است در این بخش با ۶ کشور دیگر که‌ دارای دانشگاه‌های رایگان یاکم هزینه هستند آشنا می‌شویم.با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۶۲