مرتب سازی
تور تور چین

تور چین

ارزان‌ترین تورهای چین از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

چین در شرق قاره‌ی آسیا قرار دارد و با حدود ۹.۶ میلیون کیلومترمربع مساحت و نزدیک به ۴.۱ میلیارد نفر جمعیت، چهارمین کشور از نظر وسعت و پرجمعیت‌ترین کشور جهان است. این کشور چشماندازهای طبیعی متنوعی دارد، از استپهای جنگلی و بیابانهایی چون گبی و تکلهمکان در ناحیهی خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری در روسیه گرفته تا جنگلهای استوایی در سرزمینهای مرطوب جنوبی نزدیک به کشورهای ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی این کشور ناهموار است و رشتهکوههای هیمالیا و تیان شان، مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم میکنند.

در کشور چین می‌توانید با یکی از قدیمیترین فرهنگهای دنیا آشنا شوید و ببینید که مردم چگونه برای تغییر اوضاع کشورشان و حتی جهان تلاش میکنند. علاوه بر فرهنگ کهن، چین دارای جاهای دیدنی بیشماری است؛ از کوهستان تیانمِن و کاخ تابستانی چین گرفته تا پارک ملی زمین شناسی ژانگیه، پارک ملی جنگلی ژانگجیاجی، شهر ممنوعه، پل منطقهی هونگیاگو، ارتش سفالین چین، مرکز مالی جهانی شانگهای و بودای بزرگ لشان.

از آنجایی‌که کشور چین بسیار بزرگ، کهن و متنوع است، در یک سفر کوتاه نمیتوان از همهی جاهای دیدنی آن دیدن کرد، با این حال با سر زدن به بخش تورهای کجارو فهرست بلندبالایی از تورهای چین پیش روی شما قرار میگیرد که توسط دهها آژانسمعتبر گردشگری عرضه میشود. مناسبترین تور چین را از میان آنها انتخاب کنید و سفری به شرق دور و عجایب آن داشته باشید.

 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور چین از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را خریداری کنید.

چگونه بهترین تور چین را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای چین را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور چین است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور چین را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به چین چه موقع است؟

باتوجه به آب‌وهوای گوناگونی که در چین وجود دارد، هیچ‌گاه نمی‌توان برای سفر به چین موقعیت زمانی مشخصی را براساس وضعیت آب‌وهوایی مشخص کرد؛ ممکن است از نظر هر مسافر با توجه به هدفی که از سفر به چین دارد،‌ زمان ایده‌آل متفاوت باشد. به طور کلی، از نظر بیشتر مسافران، بهترین زمان سفر به چین اوایل پائیز است؛ در فصل تابستان نیز در شهرهای جنوبی این کشور به دلیل بارندگی، شرایط قدری برای مسافران سخت می‌شود و به همین دلیل بهتر است، شهرهای شمالی این کشور را برای سفر انتخاب کنید. در فصل زمستان به دلیل سرمای هوا از میزان گردشگران کاسته می‌شود، هزینه‌ها به‌مراتب پایین‌تر است و می‌توان سفر ارزان‌تری داشت. بسیاری از گردشگران هم اوایل بهار را برای تماشای مناظر شگفت‌انگیز شکوفه‌های بهاری انتخاب می‌کنند.

جستجوی پیشرفته

از
تا