مرتب سازی
تور تور هند

تور هند

ارزان‌ترین تورهای هند از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

هند که با نام رسمی جمهوری هند، یکی از کشورهای جنوب آسیا محسوب میشود و پس از چین در جایگاه دومین کشور پرجمعیت جهان قرار دارد. این کشور با نپال، تبت، میانمار، پاکستان، بنگلادش، چین و بوتان مرز مشترک دارد. از آنجاییکه فرهنگها، زبانها و سنتهای متعددی در سراسر هند وجود دارد، به کشور هفتاد و دو ملت مشهور است

از نظر آب و هوا ماه اکتبر تا ماه مارس بهترین زمان سفر به هند است، چون آب و هوای معتدلی دارد. علاوه بر این فستیوالهای مشهور هند مثل جشن هولی (جشن رنگها) نیز در ماه مارس برگزار میشود.

هند فرهنگ غنی و تاریخ پرفراز و نشیبی دارد و به همین دلیل در هر گوشه این کشور، میتوانید به تماشای آثار تاریخی بنشینید. از مهمترین جاذبههای تاریخی هند میتوان به تاج محل، معبد ویروپاکشا، معبد سری ویجایا ویتالا، قلعه سرخ، دروازه هند و قصر بادها اشاره کرد.

برای طبیعتدوستان نیز هند جذابیتهای زیادی دارد و ماهها زمان لازم است تا زیباییهای طبیعی هند را ببینند. از مهمترین جاذبههای طبیعی این کشور میتوان به کورگ (اسکاتلند هند) در کارناتاکا، خاجیار در هیماچال پرادش، پیتوراگار در اوتارخند، فلات کاس در ماهاراشترا، مونار در کرالا، دره گلّها در اوتاراخند، چیل در هیماچال پرادش، زیرو در آروناچال پرادش، آراکو در آندرا پرادش و... اشاره کرد.

شما میتوانید برای شرکت در فستیوالهای جذاب، تماشای طبیعت بکر، ورق زدن تاریخ این کشور، آشنایی با مذاهب مختلف و لمس سنتهایی که گاهی برای ما بسیار عجیب است، تور هند رزرو کنید. با مراجعه به وبسایت کجارو میتوانید فهرست متنوعی از تورهای هند را مشاهده و با توجه به قیمت و امکانات تور، میتوانید بهترین تور هند را متناسب با بودجه سفرتان رزرو کنید 

  

پرسش‌های متداول

انتخاب تور هند از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور هند را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای هند را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور هند است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور هند را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به هند چه موقع است؟

هند هفتمین کشور وسیع دنیاست و با توجه به وسعت آن، معرفی فقط یک فصل به عنوان بهترین زمان سفر به این کشور ممکن نیست. شبه قاره هند سه فصل اصلی دارد: تابستان (معادل بهار ایران)، فصل بارش‌های موسمی (معادب تابستان ایران) و زمستان (برابر با پاییز و زمستان در ایران). مناطق شمالی هند هوای سردسیری دارند و بهترین زمان سفر به آن فصل تابستان است اما مناطق مرکزی در این فصل به شدت گرم می‌شوند و بهتر است در زمستان به آنجا سفر کنید. برای سایر مناطق نیز عموما زمستان فصل مناسب‌تری از لحاظ آب و هواست. مسافر هرکجای هند که باشید، بهتر آن است از سفر در فصل باران‌های موسمی اجتناب کنید!

جستجوی پیشرفته

از
تا