مرتب سازی
تور تور مالزی

تور مالزی

ارزان‌ترین تورهای مالزی از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

مالزی با نام رسمی فدراسیون مالزی، یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است. کوالالامپور پایتخت آن است و از مهمترین شهرهای آن میتوان به جرج تاون، شاه عالم، ایپوه، پتالینگ جایا و سرمبان اشاره کرد. مالزی با کشورهای تایلند، سنگاپور، ویتنام، اندونزی، بروئنی، فیلیپین اندونزی مرز مشترک (زمینی و آبی) دارد. همچنین، مالزی شصت و ششمین کشور بزرگ جهان و چهل و دومین کشور پرجمعیت دنیا محسوب میشود. دریای چین این کشور را به دو بخش «مالزی شرقی» و «مالزی شبه جزیرهای» تقسیم کرده است.

از آنجاییکه مالزی کشوری استوایی با آب و هوای استوایی است؛ در بیشتر ایام سال آبوهوای آن گرم، مرطوب و بارانی است. به دلیل بارش مداوم باران، هوا رطوبت زیادی دارد؛ این امر سبب شکلگیری جنگلهای زیادی در سراسر این کشور شده و طبیعت بسیار زیبایی دارد.

در این رابطه، تابستانها هوا بسیار گرم و شرجی است، اما در فصل زمستان (یعنی در ماههای نوامبر تا ژانویه)، هوا کمی خنکتر است و بالطبع گرما و رطوبت کمتری دارد. در انتخاب زمان سفر، فصل بارندگی را در نظر بگیرید؛ از ماه شهریور تا فروردین مالزی شاهد بارش بارانهای موسمی در مالزی است؛ در مهر و آبان نیز این بارشها به حداکثر میرسد. با توجه به شرایط آب و هوایی مالزی، بهترین زمان سفر به این کشور از ماه مارس تا اوایل اکتبر است، زمانی که بارندگی و رطوبت هوا نسبتا کم است.

کسانی که دوست دارند در فستیوالهای مختلف شرکت کنند، میتوانند در ماههای ژانویه و فوریه به مالزی سفر کنند؛ در این ماهها جشن سال نوی چینی و جشن هندوی تایپوسام برگزار میشود.

جاهای دیدنی مالزی به قدری زیبا است که گردشگران را مجاب میکند که باوجود آب و هوای استوایی، به این کشور سفر کنند. از مهمترین جاذبههای گردشگری مالزی میتوان به پارک ملی گونونگ گادینگ، جزیرهی مانوکان، معبد کک لوک سی، معبد غارهای باتو، منطقهی حفاظت شدهی طبیعی، خط آهن شمالی برنئو، منطقهی بوکیت بینتانگ، پارک ملی باکو (Bako)، جزیرهی ردانگ، کلیسای مسیح، کمرون هایلندز، برجهای دوقلوی پتروناس، غارهای مولو، موزه هنرهای اسلامی مالزی، کوه کینبالو و تامان نگارا اشاره کرد.

شما میتوانید برای رزرو تور مالزی برای هر تاریخی، به وبسایت کجارو مراجعه کنید. ما این امکان را برای شما فراهم کردهایم که بتوانید به راحتی قیمت و امکانات تورهای مختلف آژانسها را مقایسه کنید و با توجه به بودجه خود، بهترین تور مالزی را انتخاب کنید.

  

پرسش‌های متداول

انتخاب تور مالزی از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را خریداری کنید.

چگونه بهترین تور مالزی را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای مالزی را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور مالزی است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور مالزی را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به مالزی چه موقع است؟

آب و هوا در مالزی به ندرت تغییر می‌کند و رطوبت در تمام طول سال بالا است. تنها نکته‌ای که در مورد آب و هوا باید در نظر بگیرید، آغاز مانسون، یا فصل بارندگی است. شدیدترین بارندگی‌ها در پاییز و زمستان به وقوع می‌پیوندد. بهترین زمان برای سفر به بیشتر مناطق مالزی، فصل‌های پاییز و زمستان است؛ زمانی که میزان بارندگی و رطوبت بسیار کمتر است.

جستجوی پیشرفته

از
تا