مرتب سازی
تور تور آفریقا تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

ارزان‌ترین تورهای آفریقای جنوبی از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

آفریقای جنوبی، واقع در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند با چشم‌اندازهای زیبا و تضادهای فرهنگی شگفت‌انگیز، سفر و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای هر گردشگری رقم خواهد زد. این کشور به غیر از انقلاب سیاسی در طول چند دهه اخیر، اتفاقات تحسین برانگیز دیگرینیز در تاریخ خود دارد. آفریقای جنوبی تنها کشور جهان با سه پایتخت به شمار می‌آید و تاریخ متنوعی را با مهاجرت اروپایی‌ها و موقعیت استراتژیک خود، تجربه کرده است. هزینه‌های مناسب سفر، طبیعت بکر، مناظر متنوع و بی‌نظیر، سواحل دوست‌داشتنی و حیات وحش استثنایی از جمله دلایلی هستند که هر ساله گردشگران بسیاری را به این کشور می‌کشاند.

اقلیم این کشور در مناطق مختلف، متغیر است؛ به طور مثال در نزدیکی شهر کیپ تاون، اقلیم مدیترانه‌ای با آب‌و‌هوای گرم و خشک در ماه‌های سپتامبر تا آوریل (۱۰ شهریور تا ۱۰ اردیبهشت) و نسبتا معتدل در ماه‌های می تا آگوست (۱۱ اردیبهشت تا ۹ شهریور) حاکم است. اگر به سمت شمال و اقیانوس اطلس حرکت کنید، هوا گرم‌تر و خشک‌تر می‌شود. گرم‌ترین اوقات مناطق حاشیه‌ای اقیانوس هند با آب‌و‌هوای نیمه‌گرمسیری، ماه‌های دسامبر، ژانویه و فوریه (۱۰ آذر تا ۹ اسفند) هستند. زمستان‌های ژوهانسبورگ (تابستان‌های نیمکره شمالی) خشک و تفاوت دمای شب و روز بسیار زیاد است؛ در حالی که تابستان‌ها در ماه‌های اکتبر تا آوریل (۹ مهر تا ۱۰ اردیبهشت)، بسیار گرم و همراه طوفان‌های شدید دوره‌ای هستند. بهترین زمان سفر به آفریقای جنوبی، فصل بهار با آب‌و‌هوای نسبتا گرم و به دور از ازدحام گردشگران در فصل تابستان است.

ژوهانسبورگ، شهری که مردم سیاه‌پوست و سفیدپوست در صلح، کنار یکدیگر زندگی می‌کنند، یکی از دیدنی‌ترین‌های آفریقای جنوبی است. مرکز انیمیشن، موزه آپارتاید و جاذبه‌های ناحیه سووتو به شما دیدی از انقلاب این کشور می‌دهد. بازدید از شهر کیپ تاون در دامنه کوه تیبل با پس‌زمینه‌ای خارق‌العاده از کوه‌ها و سواحل، به روزها زمان نیاز دارد. بازار خیابانی میدان گرین‌مارکت، تله‌کابین سواری در کوه تیبل، باغ‌های گیاه‌شناسی کرستنبوش، اسکله و مناطق طبیعی محافظت‌شده در اطراف دماغه امید نیک در جنوب کشور، مثال‌هایی از جاذبه‌های دیدنی آفریقای جنوبی هستند.

پارک ملی کروگر، یکی از بزرگ‌ترین مناطق حفاظت‌شده در جهان، این فرصت را در اختیار شما می‌گذارد تا آفریقای رویاییتان را کشف کنید؛ شیرها، فیل‌ها، بوفالوها، زرافه‌ها و بزهای کوهی را میان چشم‌اندازهایی بدیع و شگفت‌انگیز در سافاری تماشا کنید. برای لذت‌بردن از طبیعت این پارک می‌توانید یک یا دو شب را کمپ کنید یا به یکی از اقامتگاه‌های منطقه بروید.

اگر برای سفر به این کشور برنامه‌ریزی می‌کنید، به‌دنبال تور ارزان آفریقای جنوبی می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های همکار را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی یک‌جای قیمت تور آفریقای جنوبی از آژانس‌های سرشناس می‌توانید بهترین تور آفریقای جنوبی را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا