مرتب سازی
تور تور ایران تور یزد

تور یزد

ارزان‌ترین تورهای یزد از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

شهر یزد مانند ققنوسی از میان صحرا سر بر آورده و شهری تاریخی متولد شده است که به‌گفته‌ی یونسکو، یکی از مهم‌ترین اقامت‌گاه‌های باستانی روی کره‌ی زمین است. با نگاهی سرسری به دومين شهر خشت خام و تاريخی جهان می‌توان متوجه نشانه‌های معماری غنی این شهر شد؛ قنات‌ها، بادگیرها، مناره‌ها، گنبدها، خانه‌های خشتی، دالان‌های سرپوشیده، حیاط‌ها و درب‌های چوبی تزئین‌شده و لامپی که روی یک زمین کاشی‌کاری‌شده می‌تابد.

پیدایش این شهر را تا حد زیادی می‌توان مدیون مهندسی بی‌نظیر به کار گرفته شده در قنات‌های آن دانست که عمری حداقل ۲۰۰۰ ساله در این شهر دارند. موزه‌ی آب یزد که در عمارتی بازسازی‌شده در مرکز شهر قرار دارد، یکی از جالب‌ترین موزه‌های در نوع خود در ایران است و اطلاعاتی جامع را در این زمینه در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

یزد، پیشینه‌ای دیرینه و مهم به‌عنوان یک شهر تجاری دارد. مارکو پولو که این راه را در قرن سیزدهم پیموده بود، یزد را به‌عنوان شهری بسیار زیبا و پرتجمل و مرکزی برای بازرگانان توصیف می‌کند. کجارو به مسافرانی که قصد سفر به یزد و بازدید از مسجد جامع یزد، خانه‌ی لاری‌های یزد، میدان امیر چخماق، هشت باغ دولت آباد، آتشکده بهرام یزد و سایر جاهای دیدنی یزد را دارند کمک می‌کند تا ارزان‌ترین تور یزد را انتخاب کنند.

برای مواجه نشدن با گرمای تابستان‌های داغ و سرمای زمستان‌های بسیار سرد یزد، بهتر است در دو فصل پاییز و بهار به این شهر سفر کنید. با استفاده از اطلاعاتی که کجارو در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد می‌توانید از میان ده‌ها پکیج ارائه شده از طرف آژانس‌های معتبر، ارزان‌ترین تور یزد و تورهای لحظه آخری را انتخاب کنید و بدون دغدغه و با آرامش خیال، سفری خاطره‌انگیز را با اقامت در هتل‌های سنتی شهر برای خود و خانواده برنامه‌ریزی کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد