مرتب سازی
تور تور گرجستان

تور گرجستان

ارزان‌ترین تورهای گرجستان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

گرجستان که تا ۱۵ سال پیش مقصد کوله‌گردها و ماجراجوها بود، امروز به یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری منطقه قفقاز تبدیل شده است. فرهنگ غنی و تنوع بالای جاذبه‌های طبیعی باعث شده تا این کشور به مقصدی پرطرفدار تبدیل شود. محبوب‌ترین شهرهای گرجستان برای گردشگران، تفلیس و باتومی هستند. تفلیس امروزه به شهری با تفریحات فراوان تبدیل شده که برای هر مسافری با هر سلیقه‌ای مناسب است. باتومی نیز به دلیل ساحلی بودن و برگزاری انواع فستیوال در آن همواره مملو از توریست است.

یکی از مزایای این کشور این است که تقریبا چهار فصل به شمار می‌رود و از این رو در تمام سال می‌توانید به گرجستان سفر کنید و لذت ببرید. با این حال محبوب‌ترین زمان‌های سفر به این کشور زیبا که میان دو قاره آسیا و اروپا واقع شده، بهار و پاییز است؛ چراکه در تابستان کمی آب و هوای آن شرجی است و در زمستان نیز سرد است.

در کجارو می‌توانید انواع تور گرجستان زمینی و هوایی را با هتل‌های متنوع مشاهده و انتخاب کنید. اگر قصد دارید با هزینه کم سفر کنید، می‌توانید تورهای ارزان گرجستان را که معمولا با هتل‌هایی با درجه پایین‌تر هستند، انتخاب کنید و اگر هم می‌توانید بیشتر هزینه کنید، امکان انتخاب هتل‌های لوکس گران‌قیمت نیز برای شما وجود دارد.

جستجوی پیشرفته

از
تا