مرتب سازی
تور تور گرجستان

تور گرجستان

ارزان‌ترین تورهای گرجستان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
گرجستان که تا ۱۵ سال پیش مقصد کوله‌گردها و ماجراجوها بود، امروز به یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری منطقه قفقاز تبدیل شده است. فرهنگ غنی و تنوع بالای جاذبه‌های طبیعی باعث شده تا این کشور به مقصدی پرطرفدار تبدیل شود. محبوب‌ترین شهرهای گرجستان برای گردشگران، تفلیس و باتومی هستند. تفلیس امروزه به شهری با تفریحات فراوان تبدیل شده که برای هر مسافری با هر سلیقه‌ای مناسب است. باتومی نیز به دلیل ساحلی بودن و برگزاری انواع فستیوال در آن همواره مملو از توریست است. یکی از مزایای این کشور این است که تقریبا چهار فصل به شمار می‌رود و از این رو در تمام سال می‌توانید به گرجستان سفر کنید و لذت ببرید. با این حال محبوب‌ترین زمان‌های سفر به این کشور زیبا که میان دو قاره آسیا و اروپا واقع شده، بهار و پاییز است؛ چراکه در تابستان کمی آب و هوای آن شرجی است و در زمستان نیز سرد است. در کجارو می‌توانید انواع تور گرجستان زمینی و هوایی را با هتل‌های متنوع مشاهده و انتخاب کنید. اگر قصد دارید با هزینه کم سفر کنید، می‌توانید تورهای ارزان گرجستان را که معمولا با هتل‌هایی با درجه پایین‌تر هستند، انتخاب کنید و اگر هم می‌توانید بیشتر هزینه کنید، امکان انتخاب هتل‌های لوکس گران‌قیمت نیز برای شما وجود دارد.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور گرجستان از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور گرجستان را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای گرجستان را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور گرجستان است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور گرجستان را انتخاب و خریداری کنید.

ارزان ترین فصل سفر به گرجستان چه موقع است؟

اگرچه تقاضای سفر به گرجستان در فصول مختلف تغییر چندانی ندارد، اما به دلیل سرمای نسبی هوا در فصل‌های پاییز و زمستان، تا حدودی از تعداد گردشگران کاسته می‌شود و ممکن است برخی خدمات گردشگری با نرخ ارزان‌تری ارائه شوند.

بهترین زمان سفر به گرجستان چه موقع است؟

به دلیل تنوع آب و هوایی زیاد در گرجستان، فصل پر مسافر و کم‌مسافر وجود ندارد که این موضوع، مدیون موقعیت جغرافیایی این کشور است که عمدتا نیمه گرمسیری است. هوای گرجستان در تابستان‌ گرم و شرجی است و در زمستان، سرمای ملایمی دارد.

جستجوی پیشرفته

از
تا