مرتب سازی
تور تور داخلی تور کرمان

تور کرمان

ارزان‌ترین تورهای کرمان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

کرمان، جزو پنج شهر قدیمی ایران است که سابقه سکونت در آن به هزاره چهارم قبل از میلاد هم می‌رسد؛ به همین دلیل علاوه بر جاذبه‌های طبیعی منحصر‌به‌فرد، جاذبه‌های تاریخی ارزشمندی نیز در این شهر وجود دارد که می‌تواند تعطیلات کاملی را برای گردشگران ایجاد کند.

بی‌شک بازدید از جاهای دیدنی کرمان و لذت‌بردن از تمام زیبایی‌های آن، به چند روز زمان نیاز دارید. پس اگر برای سفر به کرمان برنامه‌ریزی می‌کنید، باید بدانید که بهترین زمان سفر به این شهر بر اساس هدف سفر متفاوت است. در واقع، بهترین زمان سفر به کرمان از نظر آب‌وهوا، از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد و از اوایل شهریور تا اوایل مهر است. با توجه به گرمای هوا، خلوت‌‌ترین زمان سفر به کرمان معمولا سه ماه تابستان به حساب می‌آید؛ اما در سایر فصول، گردشگران زیادی از این شهر تاریخی و زیبا دیدن می‌کنند.

مطمئنا بازدید از جاهای دیدنی کرمان در برنامه هر گردشگری قرار دارد؛ به‌خصوص جاذبه‌هایی نظیر باغ شازده ماهان، ضرابخانه گنجعلی‌خان، بازار وکیل کرمان، پیست اسکی سیرچ، مدرسه و کاروانسرای گنجعلی‌خان، جنگل پردیسان قائم و بازار مسگری که اوقاتی به‌یادماندنی را برایتان رقم خواهد زد. جالب است بدانید که یکی از گرم‌ترین نقاط کره زمین در گندم‌بریان کرمان و در فاصله کمی از آن، پیست اسکی سیرچ قرار دارد و به همین دلیل می‌توان از این نگین کویر با نام سرزمین تضادهای طبیعی و عجایب گردشگری یاد کنیم.

در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰۰ زرتشتی در کرمان زندگی می‌کنند که همچنان مراسم‌های سنتی نظیر جشن سده و جشن مهرگان را با شور هرچه تمام‌تر برگزار می‌کنند و از همین رو، برخی از گردشگران زمان برپایی این جشن‌ها را برای سفر به کرمان در نظر می‌گیرند. تا در کرمان هستید، شیرینی‌های سنتی و خوشمزه این شهر مثل کماچ‌سن، خرمابریز، کلمپه، حاج‌بادام، سوهان زرندی، برشتوک و قطاب را هم بچشید و برای عزیزانتان سوغاتی ببرید.

در صورتی که شما نیز به فکر سفر به کرمان افتاده‌اید، تور کرمان کجارو را از دست ندهید؛ به‌ویژه که انواع و اقسام تور ارزان کرمان را با بودجه‌ی مناسب شما و در بازه‌های زمانی مختلف در یک‌جا گردآوری کرده است. به این ترتیب، گردشگران می‌توانند با فراغ بال و اطمینان خاطر برای انتخاب تور مورد علاقه خود، اقدام کنند. بی‌شک کجارو با ارائه تور ارزان کرمان آژانس‌های همکار خود، سفری در خور را در اختیارتان قرار خواهد داد.

جستجوی پیشرفته

از
تا