مرتب سازی
تور تور ایران تور کاشان

تور کاشان

ارزان‌ترین تورهای کاشان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
کاشان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران محسوب می‌شود که در استان اصفهان واقع شده است و نقش بسیار مهمی در صنعت توریسم کشور دارد. قدمت این شهر به بیش از ۷۵۰۰ سال می‌رسد که تپه سیلک شاهد این ادعا است. از اینرو، جاهای دیدنی کاشان از تنوع و جذابیت بالایی برخوردار هستند. به عبارت دیگر، جاهای دیدنی کاشان از تنوع بسیار برخوردارند که پیوندی نزدیک با تاریخ و البته طبیعت این شهر کویری دارند. از این‌رو، می‌توان جاذبه‌های گردشگری کاشان را به سه گروه طبیعی، تاریخی - باستانی و آئینی تقسیم کرد.
جاذبه‌های تاریخی - باستانی شامل بناهای تاریخی مانند خانه‌های بروجردی، طباطبائی، بروجردی، عامری و...، بازار تاریخی، شهر زیرزمینی و باغ فین، حمام فین، مسجد آقا بزرگ و آرامگاه سهراب سپهری است. از جمله جاذبه‌های طبیعی کاشان نیز می‌توان به غار نیاسر، روستای ابیانه و... اشاره کرد. عرقیات گیاهی بخش دیگری از جذابیت‌های کاشان است که گل سرسبد آن گلاب است. مراسم گلاب‌گیری گردشگران زیادی را از داخل و خارج به کاشان می‌کشاند. با وجود این جذابیت‌ها تور کاشان به‌خصوص در زمان گلاب‌گیری یکی از تورهای مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی است و ارزش تجربه کردن را دارد.
کجارو فهرستی از تورهای کاشان از آژانس‌های مسافرتی معتبر را فراهم کرده است تا بتوانید به‌راحتی قیمت تور کاشان با شرایط متنوع شامل مدت زمان تور، محل اقامت و... را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از مطالعه شرایط تور و همچنین نظرهای کاربران، بهترین و ارزان ترین تور کاشان را خریداری کنید.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور کاشان از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور کاشان را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای کاشان را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور کاشان است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور کاشان را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به کاشان چه موقع است؟

کاشان یکی از شهرهای حاشیه کویر است که آب و هوای آن متاثر ار هوای کویری است. فصل‌ بهار که دمای هوا معتدل و مطبوع است و همچنین اوایل پاییز که سرمای هوا هنوز آزاردنده نیست، بهترین زمان سفر به کاشان است. جشنواره گلابگیری نیز در فصل بهار و اردیبهشت‌ماه در شهر‌ها و روستاهای نزدیک کاشان برگزار می‌شود که دیدار از آن، خالی از لطف نیست.

بهترین مدت اقامت در سفر به کاشان چقدر است؟

شهر کاشان با وجود وسعت نه چندان زیاد، مملو از جاذبه‌های تاریخی است که دیدن تمام آن‌ها به صورت فشرده، حداقل به دو روز زمان نیاز خواهد داشت. اما اگر در فصل گلاب‌گیری به این شهر سفر می‌کنید یا قصد بازدید از بعضی روستاهای زیبای اطراف کاشان و طبیعت منطقه را نیز دارید، پیشنهاد ما این است که سه روز زمان به سفر خود اختصاص دهید.

جستجوی پیشرفته

از
تا