مرتب سازی

تور کاشان

ارزان‌ترین تورهای کاشان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

کاشان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران محسوب می‌شود و نقش بسیار مهمی در صنعت توریسم کشور دارد. قدمت این شهر به بیش از ۷۵۰۰ سال می‌رسد که تپه سیلک شاهد این ادعا است. از اینرو، جاهای دیدنی کاشان از تنوع و جذابیت بالایی برخوردار هستند.

به عبارت دیگر، جاهای دیدنی کاشان از تنوع بسیار برخوردارند که پیوندی نزدیک با تاریخ و البته طبیعت این شهر کویری دارند. از اینرو، می‌توان جاذبه‌های گردشگری کاشان را به سه گروه طبیعی، تاریخی - باستانی و آئینی تقسیم کرد.

جاذبه‌های گردشگری کاشان را می‌توان به دو گروه کلی تاریخی - باستانی، طبیعی و آيین‌های سنتی تقسیم کرد. جاذبه‌های تاریخی - باستانی شامل بناهای تاریخی مانند خانه‌های بروجردی، طباطبائی، بروجردی، عامری و...، بازار تاریخی، شهر زیرزمینی و باغ فین، حمام فین، مسجد آقا بزرگ و آرامگاه سهراب سپهری است. از جمله جاذبه‌های طبیعی کاشان نیز می‌توان به غار نیاسر، روستای ابیانه و... اشاره کرد.

عرقیات گیاهی بخش دیگری از جذابیت‌های کاشان است که گل سرسبد آن گلاب است. مراسم گلاب‌گیری گردشگران زیادی را از داخل و خارج به کاشان می‌کشاند.

با وجود این جذابیت‌ها تور کاشان به‌خصوص در زمان گلاب‌گیری یکی از تورهای مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی است و ارزش تجربه کردن را دارد. کجارو فهرستی از تورهای کاشان از آژانس‌های مسافرتی معتبر را فراهم کرده است تا بتوانید به‌راحتی قیمت تور کاشان با شرایط متنوع شامل مدت زمان تور، محل اقامت و... را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از مطالعه شرایط تور و همچنین نظرهای کاربران، بهترین و ارزان ترین تور کاشان را خریداری کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد