مرتب سازی
تور تور چین

تور چین

ارزان‌ترین تورهای چین از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
چین در شرق قاره‌ی آسیا قرار دارد و با حدود ۹.۶ میلیون کیلومترمربع مساحت و نزدیک به ۴.۱ میلیارد نفر جمعیت، چهارمین کشور از نظر وسعت و پرجمعیت‌ترین کشور جهان است. این کشور چشم‌اندازهای طبیعی متنوعی دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیه‌ی خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری در روسیه گرفته تا جنگل‌های استوایی در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به کشورهای ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی این کشور ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان، مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند.

باتوجه به آب‌وهوای گوناگونی که در چین وجود دارد، هیچ‌گاه نمی‌توان برای سفر به چین موقعیت زمانی مشخصی را براساس وضعیت آب‌وهوایی مشخص کرد؛ ممکن است از نظر هر مسافر با توجه به هدفی که از سفر به چین دارد،‌ زمان ایده‌آل متفاوت باشد. به طور کلی، از نظر بیشتر مسافران، بهترین زمان سفر به چین اوایل پائیز (اکتبر/آبان) است؛ پیاده‌روی در مسیر دیوار چین، تورهای کروز در رودخانه لی و تورهای عکاسی می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای تفریح در این ماه باشند.

در فصل تابستان نیز در شهرهای جنوبی این کشور به دلیل بارندگی، شرایط قدری برای مسافران سخت می‌شود و به همین دلیل بهتر است، شهرهای شمالی این کشور را برای سفر انتخاب کنید. در فصل زمستان به دلیل سرمای هوا از میزان گردشگران کاسته می‌شود، گرچه هزینه‌ها به‌مراتب پایین‌تر است و می‌توان سفر ارزان‌تری داشت. بسیاری از گردشگران هم اوایل بهار را برای تماشای مناظر شگفت‌انگیز شکوفه‌های بهاری انتخاب می‌کنند.

در کشور چین می‌توانید با یکی از قدیمی‌ترین فرهنگ‌های دنیا آشنا شوید و ببینید که مردم چگونه برای تغییر اوضاع کشورشان و حتی جهان تلاش می‌کنند. علاوه بر فرهنگ کهن، چین دارای جاهای دیدنی بی‌شماری است؛ از کوهستان تیان‌مِن و کاخ تابستانی چین گرفته تا پارک ملی زمین شناسی ژانگیه، پارک ملی جنگلی ژانگجیاجی، شهر ممنوعه، پل منطقه‌ی هونگیاگو، ارتش سفالین چین، مرکز مالی جهانی شانگهای و بودای بزرگ لشان.

از آنجایی‌که کشور چین بسیار بزرگ، کهن و متنوع است، در یک سفر کوتاه نمی‌توان از همه‌ی جاهای دیدنی آن دیدن کرد، با این حال با سر زدن به بخش تورهای کجارو فهرست بلندبالایی از تورهای چین پیش روی شما قرار می‌گیرد که توسط ده‌ها آژانس‌ معتبر گردشگری عرضه می‌شود. مناسب‌ترین تور چین را از میان آن‌ها انتخاب کنید و سفری به شرق دور و عجایب آن داشته باشید.

جستجوی پیشرفته

از
تا