مرتب سازی
تور تور ایران تور چابهار

تور چابهار

ارزان‌ترین تورهای چابهار از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
بندر آزاد چابهار یا همان شهر همیشه بهار، از شهرهای جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان و تنها بندر اقیانوسی کشور است. این شهر در ساحل دریای عمان و اقیانوس هند قرار دارد و موقعیت راهبردی و بازرگانی بسیار خاص آن، اهمیت این منطقه را دوچندان کرده است. چابهار علاوه بر طبیعتی بکر و جذاب، دارای پیشینه‌ی تاریخی و فرهنگی بسیار غنی و پربار است و آنقدر میراث فرهنگی ملموس و ناملموس دارد که سفر شما را به یکی از جذاب‌ترین سفرها تبدیل خواهد کرد. چابهار یکی از معدود شهرهای ایران است که تقریباً در هر چهار فصل سال، آب‌وهوای معتدلی دارد؛ به‌طوری که در تابستان از بسیاری از شهرهای گرم و خشک کشور، خنک‌تر است و در زمستان هم مانند سایر شهرهای جنوبی آب‌وهوای کاملاً بهاری دارد. هرچند باید بدانید که چابهار در ماه‌های اردیبهشت و خرداد به شدت شرجی و مرطوب می‌شود. چابهار به‌دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و جاذبه‌های بی‌شمار طبیعی و فرهنگی‌، یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری کشور به شمار می‌رود. پس فرصت بازدید از این شهر زیبا را از دست ندهید و با انتخاب ارزان ترین تور چابهار از کجارو، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را برای خودتان رقم بزنید. ما با ارائه‌ی قیمت تور چابهار از آژانس‌های مسافرتی مختلف سعی کرده‌ایم، گزینه‌های متعددی را پیش روی شما قرار دهیم تا به‌راحتی بتوانید بهترین و مناسب‌ترین تور را پیدا کنید. گردشگران با سفر به چابهار شاهد عجایب طبیعی به اشکال گوناگون خواهند بود؛ از تالاب لیپار و کوه‌های مریخی گرفته تا گِل‌فشان و موج‌فشان‌هایی که آب را تا چند متر به هوا پرتاب می‌کنند. روستای باهوکلات یا گاندو، جنگل حرا، کلبه غواصی چابهار، مرکز خرید صالحیار، غارهای سه‌گانه تیس و قبرستان جن نیز از دیگر نقاط دیدنی چابهار هستند که می‌توانند برای هر گردشگری جذاب باشند.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور چابهار از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور چابهار را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای چابهار را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور چابهار است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور چابهار را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به چابهار چه موقع است؟

چابهار را شهر «چهار بهار» می‌نامند؛ به این معنی که در تمام فصول دمای مطبوعی دارد. تابستان گرم‌ترین فصل این منطقه است که دمای هوا به ۳۱ درجه می‌رسد و در سردترین فصل سال، یعنی زمستان، دمای هوا به ۱۹ درجه می‌رسد. با توجه به رطوبت نسبی هوا در فصل تابستان، فصل‌های بهار و پاییز را می‌توان بهترین زمان سفر به چابهار در نظر گرفت. همچنین با توجه به اینکه میانگین تغییر دما در اوقات مختلف سال تغییر زیادی ندارد، تقاضای سفر به آن در تمام اوقات سال تقریبا یکسان است و نوسان قیمت چندانی در فصول مختلف وجود ندارد. هرچند افزایش دمای اندک در فصل تابستان، موجب افزایش رطوبت هوا می‌شود و تابستان فصل کم مسافر چابهار قلمداد می‌شود.

بهترین مدت اقامت در چابهار چقدر است؟

چابهار را هندوستان ایران می‌نامند. این منطقه علاوه بر فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت، چشم‌اندازهای زیبایی را نیز به شما پیشکش می‌کند که نمونه آن را در هیچ‌کجای دیگر در ایران نخواهید یافت. اما این مناظر طبیعی با فواصل زیاد و در روستاهای مختلف در اطراف چابهار واقه شده‌اند. از سوی دیگر گشت و گذار در پاساژهای منطقه آزاد چابهار نیز از مهمترین فعالیت های علاقه‌مندان به خرید در این منطقه است. باتوجه به تمام این موارد، سفری چهارروزه به چابهار به شما ویشنهاد می‌شود. هرچند اگر با کمبود وقت مواجه هستید، می‌توان این دیدنی‌ها را به صورت فشرده در سفری سه‌روزه نیز پوشش داد.
جستجوی پیشرفته

از
تا