مرتب سازی
تور تور ایران تور چابهار

تور چابهار

ارزان‌ترین تورهای چابهار از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مقصد‌های مرتبط
مرتب سازی

بندر آزاد چابهار یا همان شهر همیشه بهار، از شهرهای جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان و تنها بندر اقیانوسی کشور است. این شهر در ساحل دریای عمان و اقیانوس هند قرار دارد و موقعیت راهبردی و بازرگانی بسیار خاص آن، اهمیت این منطقه را دوچندان کرده است. چابهار علاوه بر طبیعتی بکر و جذاب، دارای پیشینه‌ی تاریخی و فرهنگی بسیار غنی و پربار است و آنقدر میراث فرهنگی ملموس و ناملموس دارد که سفر شما را به یکی از جذاب‌ترین سفرها تبدیل خواهد کرد.

چابهار یکی از معدود شهرهای ایران است که تقریباً در هر چهار فصل سال، آب‌وهوای معتدلی دارد؛ به‌طوری که در تابستان از بسیاری از شهرهای گرم و خشک کشور، خنک‌تر است و در زمستان هم مانند سایر شهرهای جنوبی آب‌وهوای کاملاً بهاری دارد. هرچند باید بدانید که چابهار در ماه‌های اردیبهشت و خرداد به شدت شرجی و مرطوب می‌شود.

چابهار به‌دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و جاذبه‌های بی‌شمار طبیعی و فرهنگی‌، یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری کشور به شمار می‌رود. پس فرصت بازدید از این شهر زیبا را از دست ندهید و با انتخاب ارزان ترین تور چابهار از کجارو، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را برای خودتان رقم بزنید. ما با ارائه‌ی قیمت تور چابهار از آژانس‌های مسافرتی مختلف سعی کرده‌ایم، گزینه‌های متعددی را پیش روی شما قرار دهیم تا به‌راحتی بتوانید بهترین و مناسب‌ترین تور را پیدا کنید.

گردشگران با سفر به چابهار شاهد عجایب طبیعی به اشکال گوناگون خواهند بود؛ از تالاب لیپار و کوه‌های مریخی گرفته تا گِل‌فشان و موج‌فشان‌هایی که آب را تا چند متر به هوا پرتاب می‌کنند. روستای باهوکلات یا گاندو، جنگل حرا، کلبه غواصی چابهار، مرکز خرید صالحیار، غارهای سه‌گانه تیس و قبرستان جن نیز از دیگر نقاط دیدنی چابهار هستند که می‌توانند برای هر گردشگری جذاب باشند.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد