مرتب سازی
تور تور چین تور پکن

تور پکن

ارزان‌ترین تورهای پکن از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

پکن قلب فرهنگی، هنری و سیاسی چین است. این شهر ترکیبی از تاریخی به قدمت چندین قرن، جغرافیایی افسانه‌ای با نبوغ و هیاهوی دوران مدرن است. این شهر با ۲۲ میلیون جمعیت، دارای جاهای دیدنی بسیاری است که در صورت بازدید از آن‌ها، حتما لذت خواهید برد. فرهنگ محلی و مهماننوازی مردم پکن، غذاهای متنوع و بینظیر و خیابان‌هایی که از امنیت کافی برای پیاده‌روی در هر ساعت از شبانه‌روز برخوردار هستند، هر گردشگری را شیفته‌ی خود خواهند کرد.

بهترین زمان برای سفر به پکن، فصل بهار و پاییز است که علاوه بر لذت بردن از آب و هوای معتدل این شهر، می‌توان از چشم‌اندازهای رنگارنگ شهری و طبیعی پکن نیز لذت برد.

پکن را به‌خاطر میدان تاریخی تیان‌آنمن، شهر ممنوعه، نمایش‌های آکروباتیک که طی جشنواره‌های مختلف در نقاط مختلف شهر برگزار می‌شوند و اردک برشته‌شده‌اش می‌شناسند؛ اما علاوه بر تجربه‌های دست اول و بی‌نظیر فرهنگی که مختص پکن هستند، این شهر جاهای دیدنی بسیار دیگری هم دارد؛ از جمله باغ‌وحش پکن که شهرت خود را مدیون پانداهای غول‌پیکر خود است، خیابان نانلوزیانگ، کاخ تابستانی قدیمی، معبد لاما و پارک‌های تفریحی و مراکز خرید متعدد. فرودگاه بین‌المللی داکسینگ پکن، با معماری و طراحی داخلی منحصربه‌فرد خود، بزرگ‌ترین فرودگاه جهان به شمار می‌آید.

در صورت تمایل به سفر به چین و بازدید از جاهای دیدنی پکن، کجارو به شما کمک می‌کند تا با مقایسه‌ی قیمت تور چین در میان آژانس‌های مختلف، بهترین و ارزان ترین تور پکن را به‌همراه مجموعه‌ای از امکانات متنوع از میان آژانس‌های مسافرتی معتبر انتخاب کنید. این تورها با قیمت مناسب شامل اقامت در بهترین هتل‌های پکن و مناسب‌ترین برنامه‌های پروازی شامل ترانسفر فرودگاهی هستند و طوری برنامه‌ریزی شده‌اند که سفری دل‌انگیز به کشور پهناور و باستانی چین برای شما رقم بزنند.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد