مرتب سازی
تور تور تایلند تور پوکت

تور پوکت

ارزان‌ترین تورهای پوکت از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

پوكت با مساحت ۱۲ کیلومتر مربع، بزرگترین و البته مشهورترین جزیره تایلند محسوب میشود. از آنجاییکه این جزیره تمام ویژگیهای یک مکان خارقالعاده برای گذراندن تعطیلاتی بینظیر را دارد، گردشگران بسیاری در سراسر دنیا سفر به پوکت را در برنامهسفرهای خود میگنجانند. پوکت بهترین سواحل کشور تایلند را دارد و به آبهای شفاف و سواحل شنی سفیدش معروف است. در زبان مالایی پوکت به معنی کوه/تپه است و وجه تسمیه نام پوکت پوشش نیمی از مساحت آن با تپه‌های پوشیده از جنگل است.

سفر به جزیرهی رویایی پوکت، دو مزیت اصلی برای گردشگران دارد: از یکطرف میتوانند از جزایر شگفتانگیز و طبیعت فوقالعادهاش دیدن کنند و تجربهای بهیادماندنی در سواحل و اقامتگاههای جزیرهای آن داشته باشند؛ از طرف دیگر، از مزایای یک کلانشهر نظیر مراکز خرید و... برخوردار می‌شوند.

در پوکت تفریحات متنوعی برای گردشگران مهیا شده است؛ از گشتوگذار در سواحل متعدد پوکت مانند ساحل کامالا تا تور جنگلهای سبز گرمسیری و شالیزارهای زیبا، قایقسواری، موجسواری، بانجی جامپینگ و اسکی روی آب. اما این همهی ماجرا نیست و گردشگران با بازدید از جاهای دیدنی پوکت نظیر جزایر فی فی، منطقه قدیمی پوکت، مجسمه بودای بزرگ، پارک تفریحی فانتازیا، ساحل پاتونگ، آکواریوم پوکت، معبد وات چالونگ، موزه تریک آی پوکت و دهها جاذبهی دیگر میتوانند سفر خاطرهانگیزی برای خود رقم بزنند.

اگر جاذبههای وصفنشدنیپوکت شما را برای سفر به این جزیره وسوسه کرده است، پس با انتخاب تور پوکت در کجارو، سفری بیدغدغه و راحت را تجربه کنید. از آنجا که بسیاری از گردشگران بهدنبال سفری ارزان و مقرونبهصرفه هستند، کجارو با ارائهی ارزانترین تورهای پوکت از آژانسهای همکار خود، این امکان را برای گردشگران فراهم کرده است تا بتوانند با هر بودجه‌‌ای که دارند، از یکی از شگفتانگیزترین جزایر توریستی جهان دیدن کنند. اگر هزینه برای شما عامل تعیین کنندهای نیست و فقط به دنبال بهترین و لوکسترین تجربهها هستید نیز کجارو گزینههای جذابی برای تور پوکت پیش روی شما قرار میدهد.

 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور پوکت از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را خریداری کنید.

چگونه بهترین تور پوکت را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای پوکت را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور پوکت است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور پوکت را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به پوکت چه موقع است؟

بهترین زمان سفر به پوکت نیمه آبان تا نیمه اردیبهشت است؛ زمانی که شرایط آبوهوایی برای فعالیتهای ساحلی ایدهآل محسوب میشود. حدفاصل نیمه اردیبهشت تا نیمه آبان فصل باد و بارشهای موسمی است و با اینکه هزینهی مکانهای اقامتی بسیار کاهش پیدا میکند، اما وضعیت آبوهوایی میتواند بسیار آزاردهنده شود. ماههای آبان تا اردیبهشت بهعنوان فصل پرمسافر جزیره پوکت شناخته میشود و از همینرو هزینهی مکانهای اقامتی و خدمات گردشگری به اوج خود میرسد.

بهترین مدت اقامت در سفر به پوکت چقدر است؟

گوناگونی جاذبه‌های طبیعی پوکت، جزایر متعدد و دیدنی، مناظر چشم‌نواز بی‌نظیر و تفریحات ساحلی و دریایی آن به قدری است که حتی یک هفته اقامت در آن نیز شما را خسته نخواهد کرد. حتی برای جلوگیری از یکنواخت شدن سفر، می‌توانید نیمی از سفر را در سواحل آرام مثل کاتا و کارون و نیمی را در محله‌های پر رفت و آمد مثل پاتونگ بگذرانید.

جستجوی پیشرفته

از
تا