مرتب سازی

تور پاریس

ارزان‌ترین تورهای پاریس از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

پاریس یکی از زیباترین و پربازدیدترین شهرهای دنیا است. سفر به شهر پاریس در فهرست علاقه‌مندی‌های همه دوستداران سفر و گردشگری وجود دارد. پاریس با وجود جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی متعدد، مقصدی است که هرگز شما را ناامید نمی‌کند.

پاریس غیر از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و هنری، از جنبه‌های دیگر هم برای گردشگران جذاب است. این شهر، یکی از پایتخت‌های مد دنیا است. در مراکز خرید لوکس و متعدد این شهر می‌توانید بهترین و جدیدترین محصولات از برندهای برتر مد دنیا و بهترین برندهای فرانسوی را خریداری کنید. حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، دیدن بوتیک‌های شیک و حتی مغازه‌هایی به سبک سنتی فرانسوی، تجربه جذابی است که نباید از دست بدهید.

سالانه در حدود ۴۵ میلیون نفر توریست از پاریس دیدن می‌کنند. پاریس همچنین به‌عنوان سرسبزترین پایتخت اروپا شناخته شده است. رود سن از میان این شهر می‌گذرد.

برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی، موزه لوور، کاخ اپرای گارنیه، باغ لوکزامبورگ، کانال سن مارتن، کلیسای سکره کور و... تنها چند مورد از دیدنی‌های شهر زیبای پاریس است که در طول سفر نباید فرصت بازدید از آنها را از دست بدهید.

با کمک کجارو می‌توانید ارزان‌ترین تور پاریس را از بین تورهای عرضه شده توسط معتبرترین آژانس‌های گردشگری کشور تهیه کنید. در کجارو قیمت تورهای پاریس را بررسی کرده و بهترین پیشنهاد را برای سفر به این شهر فراموشن‌شدنی انتخاب کنید.

بهترین زمان سال برای سفر به شهر زیبای پاریس، از آوریل تا ژوئن (۱۲ فروردین تا ۹ تیر) و از اکتبر تا اوایل نوامبر (۹ مهر تا اواخر آبان) است. ارزان‌ترین فصل برای سفر به پاریس اوایل ماه دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی)، ژانویه و فوریه (۱۱ دی تا ۹ اسفند) است. البته بیشتر جاذبه‌ها و دیدنی‌های پاریس در تمام طول سال در دسترس گردشگران هستند.

جستجوی پیشرفته

از
تا