مرتب سازی
تور تور ویتنام

تور ویتنام

ارزان‌ترین تورهای ویتنام از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

ویتنام، واقع در جنوب شرقی آسیا، کشوری بکر و دست‌نخورده است. این کشور با ۸۶ میلیون نفر جمعیت و تنوع نژادی، منطقه‌ای چندفرهنگی به شمار می‌آید. ویتنام با فرهنگ غنی و منحصربه‌فرد و مناظر فراموش‌نشدنی، شما را به طرق مختلف شگفت‌زده خواهد کرد. خلیج هالونگ به معنای اژدهای نزول‌کرده با ۳۰۰۰ جزیره در ۱۵۰۰ کیلومتر مربع آب‌های زیبای رنگی، یکی از میراث‌های جهانی یونسکو و از مقاصد محبوب گردشگران در این کشور است.

ویتنام، شاهد دو فصل بارش‌های موسمی در طول سال است؛ اما عرض‌های جغرافیایی و ارتفاعات مختلف، تفاوت‌های فاحشی را در سراسر کشور رقم می‌زنند. در شمال، مناطق کوهستانی شاهد زمستان‌هایی سخت، سرد و برفی هستند. در مقابل، جنوب ویتنام با گرمای مداوم و رطوبت بالا همراه است. برای بازدید از شمال کشور، ماه‌های نوامبر تا آوریل (۱۰ آبان تا ۱۰ اردیبهشت) را با دمای خنک‌تر، به‌خصوص در شب‌ها، انتخاب کنید. با سفر در این زمان از هوای گرم در ماه‌های می تا اکتبر (۱۱ اردیبهشت تا ۹ آبان) و طوفان‌های بارانی شدید در جولای و آگوست (۱۰ تیر تا ۹ شهریور) اجتناب می‌کنید. در جنوب ویتنام، فصل گرم و خشک در ماه‌های دسامبر تا آوریل (۱۰ آذر تا ۱۰ اردیبهشت)، بهترین زمان سفر به شمار می‌آید.

هانوی، پایتخت ویتنام که در سواحل رود سرخ ساخته شده است، خانه‌های مستعمراتی جذاب، پارک‌های سایه‌دار، دریاچه‌ها، خیابان‌های باریک شهر قدیمی و معبد ادبیاتی که قدمت آن به قرن یازدهم بازمی‌گردد، شما را اغوا خواهد کرد. بازدید از دلتای میکونگ را فراموش نکنید، یکی از بزرگ‌ترین دلتاهای جهان که برنج کل ویتنام را فراهم می‌کند.

بزرگ‌ترین شهر ویتنام، هوشی‌مین با نام سابق سایگون، تناقضی میان سنت و مدرنیته را به گردشگران ارائه می‌کند. در این شهر سرزنده و پرانرژی به بازدید از چاینا تاون، موزه یادبودهای جنگ و پاگودای بودایی جیاک لام بروید. هوئه، یکی دیگر از شهرهای تاریخی این کشور و قطب فرهنگی و مذهبی آن است. جایی که مقبره‌های عجیب از سلسله قرن سیزدهمی نووین و بقایای یک قلعه قرار دارد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان ویتنام می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های مختلف را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت‌های تور ویتنام می‌توانید بهترین تور ویتنام را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا