مرتب سازی
تور تور ترکیه تور وان

تور وان

ارزان‌ترین تورهای وان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

وان، شهر کوچکی در شرق کشور پهناور ترکیه است که با ۳۷۰ هزار نفر جمعیت، در فاصله‌ی یک‌ساعته از ایران قرار دارد و به‌واسطه‌ی نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه، ایرانیان زیادی علاقه‌مند به بازدید از آن هستند و مقصدی عالی برای بازارگردی و خرید محسوب می‌شود.

اگر در آینده‌ی نزدیک قصد سفر به وان ترکیه را دارید و می‌خواهید به‌غیر از مشاهده‌ی گربه‌های عجیب‌وغریب وان، با تاریخ ریشه‌دار و کهن این شهر نیز آشنا شوید، کجارو را فراموش نکنید؛ به‌خصوص که ما مجموعه‌ای از بهترین آفرهای تور آژانس‌های مختلف را گردآوری کرده‌ایم تا با توجه به قیمت‌ها و مقایسه‌ی انواع تورها، ارزان ترین تور وان را پیدا کنید. برای آن دسته از گردشگرانی که قیمت تور وان برایشان اهمیت دارد و به‌دنبال کاهش هزینه‌های سفر و انتخابی ارزان هستند، نیز پیشنهاد می‌کنیم که از کجارو کمک بگیرند و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای خود رقم بزنند.

بهترین زمان سفر به شرق ترکیه و شهرهایی مانند وان، از ۳۱ اردیبهشت تا ۸ مهر (۲۱ مه تا ۳۰ سپتامبر) است. در مجموع، ماه خرداد (ژوئیه) را می‌توان بهترین فصل سفر به وان دانست. در واقع گرم‌ترین ماه‌های وان را در خرداد، تیر و مرداد و سردترین زمان سال را هم در ماه بهمن خواهید دید.

در صورتی که وصف شهر وان را شنیده‌اید و به‌خاطر فاصله‌ی بسیار نزدیکش به ایران تصمیم گرفته‌اید این سفر کوتاه و جذاب را تجربه کنید، بازدید از جاذبه‌هایی نظیر خانه گربه‌های وان، دریاچه وان، موزه وان، مرکز خرید ایویام، کلیسای صلیب مقدس و مسجد کایا چلبی را نیز در برنامه‌ی خود بگنجانید.

جستجوی پیشرفته

از
تا