مرتب سازی
تور تور ترکیه تور وان

تور وان

ارزان‌ترین تورهای وان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

وان، شهر کوچکی در شرق کشور پهناور ترکیه است که با ۳۷۰ هزار نفر جمعیت، در فاصلهی یکساعته از ایران قرار دارد و بهواسطهی نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه، ایرانیان زیادی علاقهمند به بازدید از آن هستند و مقصدی عالی برای بازارگردی و خرید محسوب میشود.

اگر در آیندهی نزدیک قصد سفر به وان ترکیه را دارید و میخواهید بهغیر از مشاهدهی گربههای عجیبوغریب وان، با تاریخ ریشهدار و کهن این شهر نیز آشنا شوید، کجارو را فراموش نکنید؛ بهخصوص که ما مجموعهای از بهترین آفرهای تور آژانسهای مختلف را گردآوری کردهایم تا با توجه به قیمتها و مقایسهی انواع تورها، ارزان ترین تور وان را پیدا کنید. برای آن دسته از گردشگرانی که قیمت تور وان برایشان اهمیت دارد و بهدنبال کاهش هزینههای سفر و انتخابی ارزان هستند، نیز پیشنهاد میکنیم که از کجارو کمک بگیرند و تجربهای لذتبخش را برای خود رقم بزنند.

بهترین زمان سفر به شرق ترکیه و شهرهایی مانند وان، از ۳۱ اردیبهشت تا ۸ مهر (۲۱ مه تا ۳۰ سپتامبر) است. در مجموع، ماه خرداد (ژوئیه) را میتوان بهترین فصل سفر به وان دانست. در واقع گرمترین ماههای وان را در خرداد، تیر و مرداد و سردترین زمان سال را هم در ماه بهمن خواهید دید.

در صورتی که وصف شهر وان را شنیدهاید و بهخاطر فاصلهی بسیار نزدیکش به ایران تصمیم گرفتهاید این سفر کوتاه و جذاب را تجربه کنید، بازدید از جاذبههایی نظیر خانه گربههای وان، دریاچه وان، موزه وان، مرکز خرید ایویام، کلیسای صلیب مقدس و مسجد کایا چلبی را نیز در برنامهی خود بگنجانید. 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور وان از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور وان را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای وان را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور وان است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور وان را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به وان چه موقع است؟

شهر وان به طور کلی آب و هوای خنک و مرطوبی دارد. در گرم‌ترین زمان سال یعنی فصل تابستان، میانگین دما حدود ۲۹ درجه سانتیگراد است و فصل‌های بهار تا اوایل پاییز بهترین زمان سفر از لحاظ آب و هوا محسوب می‌شود. اگر در پاییز و زمستان به وان سفر می‌کنید، انتظار سرمای هوا و بارش‌های فراوان را داشته باشید.

بهترین مدت اقامت در سفر به وان چقدر است؟

به طور معمول دور روز اقامت در وان برای دیدن تمام دیدنی‌های شهر و پیرامون آن کافی است. اما اگر قصد گشت و گذار بیشتر دارید یا از گردشگران اهل خرید هستید و زمان زیادی را در مغازه‌های مختلف می‌گذرانید، می‌توانید برای سفر ۳ روزه برنامه‌ریزی کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا