مرتب سازی
تور تور ترکیه تور وان

تور وان

ارزان‌ترین تورهای وان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

وان، شهر کوچکی در شرق کشور پهناور ترکیه است که با ۳۷۰ هزار نفر جمعیت، در فاصله‌ی یک‌ساعته از ایران قرار دارد و به‌واسطه‌ی نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه، ایرانیان زیادی علاقه‌مند به بازدید از آن هستند و مقصدی عالی برای بازارگردی و خرید محسوب می‌شود.

اگر در آینده‌ی نزدیک قصد سفر به وان ترکیه را دارید و می‌خواهید به‌غیر از مشاهده‌ی گربه‌های عجیب‌وغریب وان، با تاریخ ریشه‌دار و کهن این شهر نیز آشنا شوید، کجارو را فراموش نکنید؛ به‌خصوص که ما مجموعه‌ای از بهترین آفرهای تور آژانس‌های مختلف را گردآوری کرده‌ایم تا با توجه به قیمت‌ها و مقایسه‌ی انواع تورها، ارزان ترین تور وان را پیدا کنید. برای آن دسته از گردشگرانی که قیمت تور وان برایشان اهمیت دارد و به‌دنبال کاهش هزینه‌های سفر و انتخابی ارزان هستند، نیز پیشنهاد می‌کنیم که از کجارو کمک بگیرند و تجربه‌ای لذت‌بخش را برای خود رقم بزنند.

بهترین زمان سفر به شرق ترکیه و شهرهایی مانند وان، از ۳۱ اردیبهشت تا ۸ مهر (۲۱ مه تا ۳۰ سپتامبر) است. در مجموع، ماه خرداد (ژوئیه) را می‌توان بهترین فصل سفر به وان دانست. در واقع گرم‌ترین ماه‌های وان را در خرداد، تیر و مرداد و سردترین زمان سال را هم در ماه بهمن خواهید دید.

در صورتی که وصف شهر وان را شنیده‌اید و به‌خاطر فاصله‌ی بسیار نزدیکش به ایران تصمیم گرفته‌اید این سفر کوتاه و جذاب را تجربه کنید، بازدید از جاذبه‌هایی نظیر خانه گربه‌های وان، دریاچه وان، موزه وان، مرکز خرید ایویام، کلیسای صلیب مقدس و مسجد کایا چلبی را نیز در برنامه‌ی خود بگنجانید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد