مرتب سازی
تور تور هند

تور هند

ارزان‌ترین تورهای هند از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

هند که با نام رسمی جمهوری هند، یکی از کشورهای جنوب آسیا محسوب می‌شود و پس از چین در جایگاه دومین کشور پرجمعیت جهان قرار دارد. این کشور با نپال، تبت، میانمار، پاکستان، بنگلادش، چین و بوتان مرز مشترک دارد. از آنجایی‌که فرهنگ‌ها، زبان‌ها و سنت‌های متعددی در سراسر هند وجود دارد، به کشور هفتاد و دو ملت مشهور است. 

از نظر آب و هوا ماه اکتبر تا ماه مارس بهترین زمان سفر به هند است، چون آب و هوای معتدلی دارد. علاوه بر این فستیوال‌های مشهور هند مثل جشن هولی (جشن رنگ‌ها) نیز در ماه مارس برگزار می‌شود.

هند فرهنگ غنی و تاریخ پرفراز و نشیبی دارد و به همین دلیل در هر گوشه این کشور، می‌توانید به تماشای آثار تاریخی بنشینید. از مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی هند می‌توان به تاج محل، معبد ویروپاکشا، معبد سری ویجایا ویتالا، قلعه سرخ، دروازه هند و قصر بادها اشاره کرد.

برای طبیعت‌دوستان نیز هند جذابیت‌های زیادی دارد و ماه‌ها زمان لازم است تا زیبایی‌های طبیعی هند را ببینند. از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی این کشور می‌توان به کورگ (اسکاتلند هند) در کارناتاکا، خاجیار در هیماچال پرادش، پیتوراگار در اوتارخند، فلات کاس در ماهاراشترا، مونار در کرالا، دره گل‌ّها در اوتاراخند، چیل در هیماچال پرادش، زیرو در آروناچال پرادش، آراکو در آندرا پرادش و... اشاره کرد.

شما می‌توانید برای شرکت در فستیوال‌های جذاب، تماشای طبیعت بکر، ورق زدن تاریخ این کشور، آشنایی با مذاهب مختلف و لمس سنت‌هایی که گاهی برای ما بسیار عجیب است، تور هند رزرو کنید. با مراجعه به وب‌سایت کجارو می‌توانید فهرست متنوعی از تورهای هند را مشاهده و با توجه به قیمت و امکانات تور، می‌توانید بهترین تور هند را متناسب با بودجه سفرتان رزرو کنید. 

جستجوی پیشرفته

از
تا