مرتب سازی
تور تور ایران تور مشهد

تور مشهد

ارزان‌ترین تورهای مشهد از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مقصد‌های مرتبط
مرتب سازی

مشهد مهم‌ترین قطب گردشگری مذهبی ایران و دومین شهر مذهبی جهان محسوب می‌شود. علاوه بر این، به‌دلیل برخورداری از مرز نزدیک با کشورهای افغانستان و ترکمنستان از نظر موقعیت استراتژیک نیز بسیار حائز اهمیت است. واژه مشهد به معنی شهود، شهادتگاه و جایگاه قبور ائمه و بزرگان است و وجه تسمیه نام‌گذاری این شهر، بارگاه مقدس امام رضا (ع) در این شهر است؛ حتی گاهی با نام مشهدالرضا نیز خوانده می‌شود.

پایتخت معنوی ایران، علاوه بر حرم امام هشتم شیعیان، دارای جاهای دیدنی متنوعی مانند پارک جنگلی وکیل‌آباد، پارک ملت، پارک کوه‌سنگی، باغ‌وحش وکیل‌آباد، پارک علمی پروفسور بازیما، باغ ملی و باغ گیاه‌شناسی، آرامگاه نادرشاه در مجموعه‌ی باغ موزه نادری، آرامگاه فردوسی، آرامگاه مهدی اخوان ثالث، ییلاق طرقبه و... است. همچنین، وجود مراکز خرید سنتی و مدرن بر جذابیت این شهر می‌افزاید.

تمامی این موارد باعث شده‌اند تا مشهد در تمام طول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی باشد. ازاینرو، تنوع انتخاب با درنظرگرفتن تمامی عناصر سفر مانند هتل مناسب، هزینه حمل‌ونقل یا غذا بسیار زیاد است. برای دستیابی به این هدف تورهای مسافرتی تدارک دیده شده‌اند تا سفرکردن به این شهر را راحت‌تر کنند. کجارو تمامی این تورها را در اختیار زائران مشهدالرضا قرار داده است تا با مقایسه قیمت تور مشهد از میان ده‌ها آژانس مسافرتی با درنظرگرفتن بازه‌های متنوع زمانی و تعداد روزهای متفاوت در هر فصل، ارزان ترین تور مشهد را متناسب با بودجه خود انتخاب کرده و سفری مقرون‌به‌صرفه و همچنین راحت را برای خود رقم بزنند.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد