مرتب سازی
تور تور ایران تور قشم

تور قشم

ارزان‌ترین تورهای قشم از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

قشم بزرگ‌ترین جزیره ایران در آب‌های نیلگون خلیج فارس است که در تنگه هرمز قرار دارد و یکی از برترین مقصدهای تور ایرانگردی در فصل زمستان و اوایل بهار محسوب می‌شود.

جاهای دیدنی قشم مانند قلعه پرتغالی‌ها، دره ستارگان، جنگل دریایی حرا، غار خربس، تنگه چاه‌کوه، سواحل شگفتانگیز و... باعث شده‌اند تا این جزیره، سرزمین عجایب هفت‌گانه ایران نامیده شود. البته جاذبه‌های فرهنگی قشم مانند لباس‌های محلی و صنایع‌دستی این جزیره نیز جذابیت آن را دوچندان کرده‌اند.

علاوه بر این، خرید از بازارهای سنتی و مدرن قشم، تفریح‌های آبی جزیره قشم مانند غواصی، پارک کروکودیل، جت اسکی، پاراسل، قایق‌سواری، پارک آبی و... این امکان را برای گردشگران فراهم کرده است تا هیجان را با هزینه‌ای مناسب‌تر و پایین‌تر نسبت به مقصدهای مشابه تجربه کنند.

در این رابطه، اسکوتر زیردریایی یکی از جدیدترین امکانات تفریحی جزیره زیبای قشم است که با آن می‌توانید دنیای اسرارآمیز ماهیان و آبزیان رنگارنگ، عروسهای دریایی، مرجان‌ها و سایر زیبایی‌های خلیج‌فارس را از نزدیک مشاهده کنید.

کجارو این امکان را برای شما فراهم کرده تا فهرستی کامل از قیمت تور قشم آژانس‌های مسافرتی مختلف را مشاهده و ارزان ترین تور قشم را با تنوع در زمان سفر به‌آسانی انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد