مرتب سازی
تور تور قبرس

تور قبرس

ارزان‌ترین تورهای قبرس از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

قبرس، جزیره‌ای در دریای مدیترانه است که در جنوب ترکیه قرار دارد و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا به‌خصوص برای دوست‌داران طبیعت ساحلی به شمار می‌رود. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (بخش ترک‌نشین) و بخش یونانی‌نشین تقسیم شده است و شامل ۶ استان فاماوتا، گیرنه، لارناکا، لیماسول، نیکوزیا و پافوس می‌شود که هر یک به نوعی دیدنی و جذاب هستند.

در صورتی که خود را برای سفر به قبرس آماده می کنید، باید بدانید که قبرس از زمستان‌های معتدل، تابستان‌های طولانی، پاییز و بهاری کوتاه برخوردار است و فصل گردشگری در آن از اردیبهشت تا آبان (آوریل تا اکتبر) ادامه دارد. هرچند قبرس کشور محبوبی در تمامی ایام سال به شمار می‌رود.

جاذبه‌های فراوان قبرس از قدیمی‌ترین آثار باستانی دنیا گرفته تا فرهنگ پرجنب‌وجوش مدیترانه‌ای، این کشور را به مقصدی وسوسه‌انگیز تبدیل کرده است. پس اگر برای سفر به این کشور برنامه‌ریزی می‌کنید، حتماً از موزه قبرس، دیوارهای ونیزی نیکوزیا، مسجد سلیمیه نیکوزیا، قلعه‌ی بوفاونتو، شهر باستانی کوریون و پارک جنگلی ملی کیپ گرکو دیدن کنید.

هر کسی که خواهان آب‌های آبی شفاف، سواحل ماسه‌ای و آب‌وهوای گرم است، قبرس را در فهرست سفرهای خود قرار می‌دهد. اگر شما هم از علاقه‌مندان سفر به قبرس هستید، از سایت کجارو نهایت استفاده را ببرید، به‌خصوص که ما تور قبرس آژانس‌های مختلف را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا دیدی جامع نسبت به قیمت تور قبرس پیدا کرده و بر اساس بودجه‌ی خود ارزان ترین تور قبرس را انتخاب کرده و با خیال راحت سفر کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا