مرتب سازی
تور تور اروپا تور فرانسه

تور فرانسه

ارزان‌ترین تورهای فرانسه از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

با شنیدن نام فرانسه بسیاری از ما یاد فرهنگ غنی این کشور، کافههای دنج، رستورانهای لوکس و فروشگاههای معروف حوزه مد و لباس میافتیم. درباره محبوبیت این کشور برای گردشگران همین بس که همواره نام فرانسه و خصوصا پاریس را در فهرست سه مقصد پرطرفدار گردشگری دنیا مشاهده میکنیم. به جز پاریس از دیگر شهرهای مهم آن میتوان به مارسی، لیون، نیس، تولوز، استراسبورگ و لیل اشاره کرد که هر کدام، جذابیتهای خاص خود را دارند.

بهترین زمان سفر به فرانسه بهار و پاییز است که هوا مطبوع است و میتوانید از قدم زدن در خیابان شانزهلیزه، کافهگردی، بازدید از موزههای برتر جهان و البته طبیعت زیبای این کشور لذت ببرید.

در کجارو میتوان همواره دهها تور متنوع فرانسه را مشاهده کرد که از معتبرترین آژانسهای کشور انتخاب شدهاند. شما میتوانید قیمت تورهای فرانسه را مشاهده کنید و با مقایسه امکانات آنها، تور مورد نظر را انتخاب کنید. در تورهای اروپایی خصوصا تور فرانسه اخذ ویزا موضوع مهمی است که آژانسهای معتبر همکار در کجارو به شما کمک میکنند تا به روشی ساده بتوانید به فرانسه سفر کنید.

 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور فرانسه از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور فرانسه را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای فرانسه را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور فرانسه است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور فرانسه را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به فرانسه چه موقع است؟

فرانسه یکی از پربازدیدترین کشورها در سراسر جهان است و سفر به آن در هر فصل خوبی‌ها و بدی‌های خود را دارد. تابستان بهترین زمان از لحاظ آب و هواست و همین موضوع باعث می‌شود این فصل شلوغ‌ترین و البته گران‌ترین زمان سفر باشد. در فصل‌های بهار و پاییز هوا کمی خنک است اما شهر آکنده از مناظر دیدنی است و حجم گردشگران نیز کمی کمتر است. زمستان که سردترین فصل این کشور است، از حجم گردشگران و به تبع آن از نرخ خدمات گردشگری کاسته می‌شود اما جشن‌های سال نوی میلادی همواره موجب سفر بسیاری از هموطنانمان به این کشور در فصل زمستان می‌شود.

جستجوی پیشرفته

از
تا