مرتب سازی
تور تور اروپا تور صربستان

تور صربستان

ارزان‌ترین تورهای صربستان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

صربستان واقع در قاره اروپا و در مرکز شبه جزیره بالکان، یکی از بزرگ‌ترین صادرکننده‌های تمشک در جهان است. این کشور با حدود هفت میلیون نفر جمعیت، تاریخی پر از حکام مختلف مانند رومیان، عثمانیان و یوگسلاوی را تجربه کرده و مرزهای کنونی آن پس از جنگ جهانی دوم شکل گرفته است. رودخانه زیبای دانوب در بخش شمالی کشور جریان دارد. صربستان با هیچ دریا و اقیانوسی در ارتباط نیست و کشوری کاملا محصور در خشکی است. بلگراد، پایتخت آن در محل تلاقی دو رود ساوا و دانوب، مهم‌ترین شهر توریستی صربستان به شمار می‌آید. این کشور با هزینه‌های پایین سفر و عدم نیاز به اخذ ویزا، یک مقصد گردشگری فوق‌العاده برای ایرانیان است.

جمهوری صربستان با اقلیمی قاره‌ای و نسبتا مساعد و متنوع، دشت‌های بسیاری را در خود جای داده است. این کشور میزبان زمستان‌هایی سرد، به خصوص در کوهستان‌ها و تابستان‌هایی آفتابی و گرم است. بهترین زمان سفر به صربستان بر اساس آب‌و‌هوا، اواسط فصل بهار در ماه‌ می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد) و اواخر تابستان در سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۸ مهر) است.

از شهرهای توریستی صربستان در ابتدا می‌توان به بلگراد اشاره کرد که از دو بخش قدیمی و مدرن تشکیل شده است. بازدید از موزه ملی صربستان، خیابان اسکادارلیجا، قلعه بلگراد، پارک کالمگدان و موزه نیکولا تسلا را به هیچ‌وجه نباید از دست داد. در کنار رود دانوب در بلگراد قدم بزنید و از این شهر که میزبان رویدادهای فرهنگی و هنری است لذت ببرید. شهر نووی‌ساد با فضایی آرامش‌بخش و صمیمی و با وجود قلعه پترووارادین، پارک‌های زیبا، کافه‌های فضای باز، قلعه‌ها و فستیوال مشهور موسیقی اگزیت (exit) یکی از مقاصد مهم گردشگری پس از بلگراد به شمار می‌آید.

صربستان، خانه ۵ صومعه مشهور است که جزو میراث تاریخی یونسکو دسته‌بندی شده‌اند و با وجود دیوارهایی از مرمر سفید، گنبدها، نقاشی‌های دیواری و سبک معماری ویژه، گنج‌هایی هستند که در سفر به این کشور نباید آن‌ها را از دست داد. پارک‌های ملی صربستان را فراموش نکنید؛ دو پارک ملی مهم این کشور در شهر سانجاک قرار دارند که نام خود را از دوره عثمانی گرفته است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان صربستان می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های مختلف را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت‌های تور صربستان می‌توانید بهترین تور صربستان را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا