مرتب سازی
تور تور ایران تور شیراز

تور شیراز

ارزان‌ترین تورهای شیراز از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

شیراز، شهر راز، یکی از کلانشهرهای ایران است که در رده مقصدهای برتر ایرانگردی نیز قرار دارد. شیراز شهر شعر است و در هر وجب آن حال و هوای شعرهای حافظ و سعدی پیچیده است. در این رابطه، حافظیه (مدفن حافظ، معروف به لسان‌الغیب، ترجمان الاسرار، لسان‌العرفا شاعر بزرگ قرن هشتم ایران) یکی از مهم‌ترین جاهای دیدنی شیراز است که در جنوب دروازه قرآن قرار دارد و بازدید از آن برنامه ثابت تور شیراز تمامی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

سایر جاهای دیدنی شیراز شامل باغ‌های ایرانی و مکان‌های تاریخی با معماری اصیل و هوای فوق‌العاده با رایحه‌ی بهار نارنج، همگی دست به دست هم داده‌اند تا قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های شیراز و تماشای هنر اصیل ایرانی را به یکی از بهترین تجربه‌های سفر هر گردشگری تبدیل کنند.

همچنین، وجود تخت جمشید در نزدیکی شیراز (مرودشت) بر جذابیت شیراز افزوده است. تخت جمشید که با نام پارسه، پرسه‌پولیس و پرسپولیس نیز خوانده می‌شود، یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرافتخاترین آثار باستانی ایران محسوب می‌شود که در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. این میراث باشکوه تاریخی توسط داریوش بزرگ در زمان هخامنشیان به‌عنوان پایتخت ساخته شده بود و توسط اسکندر مقدونی به آتش کشیده شد.

اگر قصد سفر به شیراز را دارید و به دنبال تور ارزان شیراز می‌گردید، کجارو به شما کمک می‌کند تا قیمت تور شیراز را در کجارو جستجو کرده و از میان فهرست تورهای ده‌ها آژانس معتبر، بهترین تورها را با جزئياتی شامل هتل، برنامه سفر، پرواز و... مشاهده و مقایسه کرده و در نهایت ارزان‌ترین تور شیراز را به‌آسانی انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا