مرتب سازی
تور تور سریلانکا

تور سریلانکا

ارزان‌ترین تورهای سریلانکا از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

سالها ناشناخته باقیماندن سریلانکا، این کشور کوچک آسیایی را در برنامههای سفر گردشگران به حاشیه رانده است. سریلانکا مجموعهای از تاریخ، فرهنگ و زیباییهای طبیعی است که دیدنیهای بسیاری را تنها در مساحتی کوچک جای داده است. بهطور قطع، کشوری مانند اینجا را تا کنون ندیدهاید و بازدید از آن را حتما باید در فهرست «بایدها»ی خود بگنجانید.

فرهنگ بیش از ۲۰۰۰ سالهی سریلانکا را باید در خرابههای باستانی آن کشف کرد. معابد افسانهای این کشور، حتی آنهایی که در غارها و روی قلههای کوهها پنهان شدهاند، زیباییهای زیادی برای به رخ کشاندن دارند. تورهای سافاری در دل پارکهای ملی و پر از آرامش دلچسب سریلانکا مسافران را از میان پلنگها، بوفالوهای آبی، پرندههای مختلف و تعداد کثیری از پستانداران عبور میدهد. شهر باستانی انورادهاپورا، پارک گاله فیس گرین، بازار پتاه، باغ وحش دهیوالا، شهر تاریخی پولونارووا و موزه ملی کلمبو از جمله جاهای دیدنی سریلانکا هستند. همچنین، قدیمیترین درخت زندهای که به دست بشر کاشته شده (آنورازاپورا) در این کشور قرار دارد.

سریلانکا، خلوت، تماشایی و مقرونبهصرفه است. تا این کشور هم مانند مقاصد دیگر از ازدحام گردشگران زخم نخورده است، باید به سریلانکا سفر کرد. آذر تا آخر زمستان، بهترین زمان برای سفر به این طبیعت کوچک و رویایی است. جنگلهای بارانی انبوه، ساحلهای بیانتها، ویرانههایی که در طول تاریخ گم شدهاند، مردمی خونگرم، گلههای فیل که غرشکنان مشغول آب خوردن و آب بازی هستند، قلعههای بهجایمانده از دوران استعمار، موجهای غلتان، قیمتهای ارزان، قطارهای جالب و سرگرمکننده، چای معروف و انواع و اقسام غذاهایی با طعمهای مختلف، همگی در کنار هم از مقاومت مسافران برای سفرنکردن به سریلانکا میکاهد.

اگر میخواهید جاهای دیدنی سریلانکا و طبیعت دستنخوردهی این کشور ناشناخته را از نزدیک ببینید، کجارو، ضمن آرزوی سفری خوش برای شما، پکیجهای مختلف پرواز چارتر و تور سریلانکا را پیشنهاد میکند. این تورهای متنوع با قیمتی ارزان، امکاناتی درخور توجه را شامل راهنمای فارسیزبان و ترانسفر فرودگاهی در اختیار شما قرار میدهند.

 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور سریلانکا از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور سریلانکا را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای سریلانکا را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور سریلانکا است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور سریلانکا را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به سریلانکا چه موقع است؟

میانگین دما در سریلانکا در زمان‌های مختلف سال تقریبا یکسان است. با توجه به رطوبت موجود، هوا در بیشتر سال گرم است و بارش باران در تمام سال محتمل استبهترین زمان سفر بر اساس آب و هوا، ماه‌های دی تا اسفند است. اگر به دنبال سفر در گرم‌ترین ماه‌های سال هستید، در ماه‌های فروردین تا تیر به سریلانکا سفر کنید. در نظر داشته باشید که فصل تابستان، علاوه بر دما و رطوبت زیاد، باران‌های موسمی را نیز به همراه دارد.

جستجوی پیشرفته

از
تا