مرتب سازی
تور تور روسیه

تور روسیه

ارزان‌ترین تورهای روسیه از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

روسیه پهناورترین کشور دنیا محسوب می‌شود و در قاره آسیا واقع شده است. این کشور پهناور به‌خاطر وسعت زیاد، دارای جاذبه‌های فراوانی است. از شهرهای شلوغ و توریستی گرفته تا طبیعت بکر و خارق‌العاده، هر آنچه که از یک سفر خارجی انتظار دارید، در روسیه چشم انتظار شما است.

روسیه با آثار تاریخی و معماری بی‌نظیری که دارد، با وجود فرهنگ و سوغات و آشپزی متفاوت، یکی از آن مقصدهایی است که هیچ یک از علاقه‌مندان به سفر و گردشگری فرصت دیدن آن را از دست نمی‌دهد.

ژوئیه و اوت (۱۰ تیر تا ۹ شهریور) گرم‌ترین ماه‌های سال در روسیه است و به همین دلیل این دو ماه بهترین فصل برای تعطیلات و خوشگذرانی در این کشور هستند. اگر به برف و یخ علاقه‌مند باشید و هوای سرد برایتان ناراحت‌کننده نباشد، زمستان‌های روسیه نیز بسیار دیدنی هستند روزهایی که برف جلوهای خارق‌العاده به همه‌چیز، به‌خصوص به جاذبه‌های خاص این کشور می‌دهد.

اگر قصد دارید به این سرزمین رویایی و زیبا سفر کنید، ارزان ترین تور روسیه را در کجارو جستجو کنید. در کجارو امکانی برای شما فراهم شده است که از طریق آن می‌توانید بهترین تورهای ارائه شده توسط معتبرترین آژانس‌های گردشگری را جستجو و انتخاب کنید. قیمت تور روسیه را در کجارو بررسی کنید و با توجه به شرایطی که برای سفرتان در نظر دارید، بهترین تور را برگزینید.

جستجوی پیشرفته

از
تا