مرتب سازی

تور دبی

ارزان‌ترین تورهای دبی از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

دبی، شهری کوچک در جنوب شرقی خلیج فارس است که در سال‌های اخیر توانست با انجام سرمایه‌گذاری‌های بسیار و راه‌اندازی مراکز خرید متعدد از قبیل سیتی سنتر دیره، جمیرا پلازا، مارینا مال دبی و ابن‌بطوطه جایی برای خود در دل گردشگران و به‌ویژه، مسافران ایرانی باز کند. این شهر فرصتی عالی برای مسافران کاری - تفریحی فراهم کرده است تا ضمن انجام فعالیت‌های تجاری و شرکت در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های مختلف، به فعالیت‌های تفریحی نیز بپردازند و از سواحل آرام و آفتاب سوزان دبی، بازی گلف، صحرانوردی و حتی اسکی در بزرگ‌ترین پیست سرپوشیده‌ی دنیا واقع در دبی بهره ببرند.

اگر هنوز برای سفر به دبی مردد هستید، نگاهی به این فهرست که همگی در این شهر کوچک جای گرفته‌اند، بیندازید: برج خلیفه، بزرگ‌ترین برج جهان؛ عین دبی، بزرگ‌ترین چرخ‌وفلک جهان؛ برج العرب، بلندترین هتل دنیا؛ جزایر نخل دبی، بزرگ‌ترین جزایر ساخته‌ی دست بشر؛ ساحل جمیرا؛ دهکده‌ی میراث و غواصی دبی؛ جاده‌ی شیخ زاید؛ اسکلت دایناسوری ۱۵۰ میلیون ساله در دبی مال؛ قاب دبی، بزرگ‌ترین قاب دنیا به گفته‌ی مجله‌ی گاردین و جنگل بارانی دبی، یکی بزرگ‌ترین جنگل‌های مصنوعی در کل جهان با بیش از ۳۰۰۰ گونه گیاهی و جانوری.

بهترین زمان سفر به دبی، دو فصل پاییز و زمستان است که از شدت گرما در سواحل آن کاسته شده است. این شهر، به‌خاطر وجود پارک‌های متنوع مانند لگولند دبی، پارک ماجراجویی آی ام جی، پارک آبی آکواونچر و وایلد وادی و آکواریوم‌های گوناگون مقصدی عالی برای سفرهای خانوادگی به شمار می‌آید.

اگر می‌خواهید به این شهر سفر و از مراکز خرید و جاهای دیدنی آن دیدن کنید، کجارو به شما کمک می‌کند که قیمت تور دبی آژانس‌های مسافرتی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و تور لحظه آخری دبی را با ارزان‌ترین قیمت و بهترین امکانات، شامل اقامت در بهترین هتل‌های دبی، پرواز راحت با بهترین خطوط هوایی، برخورداری از راهنمای فارسی‌زبان و ترانسفر فرودگاهی، به‌آسانی پیدا و رزرو کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد