مرتب سازی
تور تور آسیا تور لبنان

تور لبنان

ارزان‌ترین تورهای لبنان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

لبنان، عروس خاورمیانه، کشوری در غرب آسیا با شش میلیون نفر جمعیت است. این کشور باستانی که نخستین نشانه‌های تمدن در آن به ۷۰۰۰ سال قبل بازمی‌گردد، تاریخی پر فراز و نشیب را طی کرده است. برای هزاران سال، این کشور، محل عبور تمدن‌های متعددی بوده است که آثار خود را در فرهنگ منطقه به جای گذاشته‌اند. هم‌اکنون، لبنان پس از پشت‌سر گذاشتن جنگ‌های داخلی و خارجی فراوان، با گنجینه‌های طبیعی و آغوش باز، پذیرای گردشگران از سراسر جهان است.

اقلیم مدیترانه‌ای با تابش زیاد نور خورشید، حاکم بر سرزمین بلند و کوهستانی لبنان است. در ماه‌های ژوئن تا سپتامبر (۱۱ خرداد تا ۸ مهر)، هیچ بارشی وجود ندارد. زمستان‌ها در نوار ساحلی، معتدل و در کوهستان‌ها با بارش شدید برف و سرمای بسیار همراه اس و چند پیست اسکی فوق‌العاده نیز در لبنان وجود دارد. اما در فصل تابستان مقابله با گرمای بیروت دشوار است. ماه می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد)، ماه شروع حمام آفتاب و اکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان)، پس از پایان موج گرما، قطعا بهترین زمان‌ سفر به لبنان به شمار می‌آید.

اگرچه بیروت با سال‌ها درگیری در ذهن‌ها عجین شده، اما این شهر زیبا، جاذبه‌های بی‌نظیری چون معماری متنوع، باغ‌های معطر، ساختمان‌های در حال بازسازی، کوچه‌های باستانی و جنب‌و‌جوشی دوست‌داشتنی را برای ارائه‌کردن به شما دارد. از موزه ملی، موزه سرسق، مسجد جامع و منطقه طبیعی پیجن راکس دیدن کنید. جبیل، با قدمت دوران نوسنگی، یکی از دیدنی‌های میراث جهانی یونسکو در شمال لبنان است که از قدیمی‌ترین سکونتگاه‌های بشری به شمار ‌می‌آید. اقوام ایرانی، رومی، روم شرقی و عرب‌ها در این شهر زندگی کرده‌اند و شما می‌توانید با بازدید از معبد بالات جبل، مقبره‌های سلطنتی و آمفی تئاتر رومیان، آثار به جای مانده از آن‌ها را به وضوح تماشا کنید. همچنین بازار و ساحل فوق‌العاده این منطقه نیز در میان گردشگران بسیار محبوب و مشهور است.

طرابلس مدرن در شمال کشور دارای یک محله قدیمی تاریخی است که با وجود ساختمان‌های شگفت‌انگیز به سبک معماری مملوک، فضایی جذاب و سرزنده برای گردشگران فراهم می‌کند. بازدید از صور در جنوب لبنان و ویرانه‌های رومی آن، موزه جبران در بشری که به هنرمندی که در آنجا به دنیا آمده است اختصاص دارد، وادی قاریشا با بناهایی که درون سنگ تراشیده شده‌اند، ویرانه‌های رومی در بعلبک و مرکز گردشگری زحله در سواحل رودخانه برداونی، همه و همه دلایلی برای بازدید از لبنان هستند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان لبنان می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های همکار را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت تور لبنان می‌توانید بهترین تور لبنان را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا