مرتب سازی
تور تور آسیا تور عمان

تور عمان

ارزان‌ترین تورهای عمان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

اگر عنوان «سرزمین عجایب»  برازنده کشوری باشد، قطعا آن کشور عمان است! فرصت تجربیات بسیاری همچون ماجراجویی در طبیعت، سفرهای فرهنگی و تعطیلاتی آرام در تمام طول سال در عمان وجود دارد. این کشور اسرارآمیز خاورمیانه، صحراهایی بکر با فرصتی برای کاوش در فرهنگ عربی را ایجاد می‌کند. این کشور هیچ‌کدام از خودنمایی‌های کشورهای همسایه‌اش را ندارد و این در حالی است که در عمان، شما با سواحل طبیعی ودست‌نخورده، صحراهای طلایی، مناظر کوهستانی و همچنین دهکده‌های سنتی که بزها سرخوش در میان خیابان‌های باریکش برای خود می‌چرخند، روبرو خواهید شد.

عمان دارای آب‌و‌هوای گرم است و اگر از تابستان سوزان در ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور) اجتناب کنید، در هر زمان سال قابل بازدید است. بهترین زمان سفر به عمان، در ماه‌های اکتبر تا مارس (۹ مهر تا ۱۱ فروردین)، یعنی ماه‌های زمستانی است. در این زمان از سال همچنین می‌توانید لاک‌پشت‌ها را در راس الجنز تماشا کنید. ماه‌های آوریل و می (۱۲ فروردین تا ۱۰ خرداد) نیز از آب‌و‍‌هوایی دلچسب، اما کمی گرم‌تر از زمستان برخوردار است. فصل بارندگی بسیار کوتاه و در ماه‌های ژانویه و فوریه (۱۱ دی تا ۹ اسفند) است.

در صلاله و سواحل جنوبی، اقلیمی کاملا متفاوت با یک فصل باد و بارش‌های موسمی، حاکم است که در زبان عربی به آن، خریف می‌گویند. از ماه ژوئن تا سپتامبر (۱۱ خرداد تا ۸ مهر)، بادهای مرطوب خریف، مه غلیظی را ایجاد می‌کنند که کوه‌ها را در رطوبت فرو می‌برد و منظره‌ای از تپه‌های سرسبز و حاصلخیز را خلق می‌کنند. این پدیده، شرایط ایده‌آلی برای فراوانی میوه‌های گرمسیری در صلاله فراهم می‌کند.

مسقط مدرن که پایتخت کشور عمان است، علی‌رغم وجود سواحل ماسه‌ای سفید بی‌پایانش، از توسعه بیش از حد اجتناب کرده است. خارج از پایتخت، شما مقبره‌های باستانی، دژهای باشکوه و وادی‌های پنهانی را در جبل اخضر خواهید یافت. در شهر سنتی نزوی می‌توانید به بازدید از جمعه بازار احشام بروید، جایی که بزها، شترها و گاوها برای فروش گذاشته شده‌اند. به اکتشاف کویر شنی وهیبه با ماشین‌های آفرود بپردازید و منظره زیبای غروب آفتاب و ستاره‌ها را در پهنه بیکران آسمان شب تماشا کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان عمان می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های همکار را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت تور عمان می‌توانید بهترین تور عمان را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا